РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.592 EUR: 43.509
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.592
EUR 40.000 41.000 43.509
USD 41.500 41.999 41.592
EUR 43.350 44.039 43.509
Новость

Литва допомагає відновлювати заклади освіти у Бородянці та Ірпені

Йдеться про Бородянський ліцей №1 та Садок №6 «Радість» в Ірпені
3776
21 февраля 2023 г.


Допомога Литви у
відбудові закладів освіти


Уряд Литви допомагає відновлювати два заклади освіти у Бородянці та Ірпені.

Про це у Телеграмі повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

«Під час робочої поїздки віцеміністр МЗС Литви Мантас Адоменаіс, заступниця міністра освіти і науки Віра Рогова, заступниця голови Київської ОВА Жанна Осипенко ознайомилися з процесом відновлення закладів. Йдеться про Бородянський ліцей №1 та Садок №6 «Радість» в Ірпені. Роботи тут йдуть швидкими темпами», - йдеться в повідомленні.

Водночас зазначається, що делегація відвідала модульне містечко в Бородянці, яке було доукомплектоване новими модулями Литвою, та оглянула зруйнований міст через річку Ірпінь у селі Княжичі.

Цікаво дізнатись: як обігріти приміщення з великою кубатурою

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Джерело:
ukrinform
21 февраля 2023 г.
1858
Прем'єр-міністр Японії також підтвердив готовність відвідати Україну для переговорів із Зеленсь...
20 февраля 2023 г.
5766
Це буде співпраця між європейськими та українськими архітекторами, які проєктуватимуть зелені будинк...
20 февраля 2023 г.
4848
В будинку повністю знищені два під’їзди. Місто підтримує всіх, кому рф завдала втрат...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 февраля 2025 г.
3134
Україна витратила на підготовку інфраструктури 300 мільйонів гривень, але через обстріли і нестачу к...
19 февраля 2025 г.
9340
Українські чиновники стверджують, що поточний текст угоди порушує вітчизняне законодавство та потреб...
06 февраля 2025 г.
2278
Нова постанова Уряду запроваджує автоматичний розгляд документів, що дають право на виконання підгот...
21 февраля 2025 г.
11347
Три будівлі, повністю побудовані з деревини, створять простір, який дозволяє місту «дихати&raq...
20 февраля 2025 г.
5505
Подорож фунікулером триває п’ять хвилин і цей проєкт реалізовувався 15 років та коштував сім м...
19 февраля 2025 г.
5380
Перетворення млинів на галерею передбачало масштабне очищення будівлі від промислових елементів. Вті...
13 февраля 2025 г.
1540
12 березня відбудеться семінар "ПОДАТОК та ОБЛІК в БУДІВНИЦТВІ". Участь можлива у online та offline ...
07 февраля 2025 г.
1427
18 лютого відбудеться засідання Ради Будівельної палати України...
19 февраля 2025 г.
2164
20 лютого на конференції зустрінуться провідні експерти, будівельні компанії, виробники матеріа...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
3021
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
585
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!