РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.248 EUR: 49.472
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.248
EUR 40.000 41.000 49.472
USD 42.000 42.369 42.248
EUR 49.230 49.930 49.472
Новость

Європейський Союз створює спеціальну робочу групу для використання заморожених активів рф на відбудову України

Першим кроком ЄС розглядає можливість об'єднання активів на рівні Європи або на міжнародному рівні, щоб отримати дохід, який можна було б використати для фінансування відновлення України
2565
16 февраля 2023 г.


Робоча група з використання
активів рф на відбудову України


Посли Європейського Союзу схвалили створення спеціальної робочої групи щодо використання заморожених російських активів для підтримки відновлення України. Про це повідомляється на сторінці Шведського головування в ЄС у Twitter.

Метою робочої групи є розгляд питання щодо використання заморожених російських активів відповідно до законодавства ЄС та міжнародного законодавства, йдеться у повідомленні.

Група у співпраці з міжнародними партнерами проведе підготовчу роботу з юридичного, фінансового, економічного та політичного аналізу доцільності такого використання заморожених активів росії.

Раніше, наприкінці січня поточного року, юридична служба Ради ЄС повідомила державам-членам Євросоюзу про існування законних повноважень тимчасово використати заморожені активи російського Центрального банку на суму близько $36,8 млрд для фінансування відновлення України.

Першим кроком ЄС розглядає можливість об'єднання активів на рівні Європи або на міжнародному рівні, щоб отримати дохід, який можна було б використати для фінансування відновлення України.

Євросоюз уже тривалий час вивчає варіанти використання заморожених російських активів після вторгнення рф в Україну. Поки що всі пропозиції не мали одностайної підтримки.

Цікаво дізнатись: опалення великих площ - що потрібно знати?

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник:
finance
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
16 февраля 2023 г.
3572
Одразу після деокупації північних районів краю, дорожники влаштували тимчасову переправу...
13 февраля 2023 г.
2277
Загальна вартість проекту становить майже 600 млн дол., з яких 500 млн дол. має забезпечити МБРР, а ...
21 ноября 2025 г.
3625
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3729
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
4008
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
18 декабря 2025 г.
1585
18 грудня 2025 року у Києві, в Hyatt Regency Kyiv, відбудеться церемонія Ukrainian Building Awards 2...
11 декабря 2025 г.
2148
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
04 декабря 2025 г.
1003
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!