РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.389 EUR: 48.194
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.389
EUR 40.000 41.000 48.194
USD 41.250 41.660 41.389
EUR 48.070 48.771 48.194
Новость

Що стримуватиме будівельну діяльність в Україні у IV кварталі 2022 року: аналіз Держстату (ІНФОГРАФІКА)

Які фактори стримують будівельну діяльність в Україні
2929
09 ноября 2022 г.


Чого очікувати будівельному
бізнесу у IV кварталі


Через підвищення вартості будівельних робіт, ціни на житло стрімко підуть вгору. Водночас галузь досі стримує низка факторів, зокрема фінансова нестабільність та низький попит.

Про це йдеться в аналізі Держстату щодо очікування будівельних підприємств стосовно перспектив розвитку їх ділової активності на IV квартал 2022 року.


Будівельна діяльність в Україні: чого очікувати у IV кварталі 2022 року

У IV кварталі поточного року індикатор ділової впевненості в будівництві трохи підвищився. У порівняні з III кварталом він зріс на 8,7%. Хоча цей показник і досі має від'ємне значення, як інформує Держстату, він закріпився на позначці мінус 60,4%, якщо порівнювати із даними на початку 2022 року.

Також будівельники сподіваються повернутися до того ж рівня обсягу замовлень, що й у III кварталі. Водночас, порівнюючи рівень очікуваних замовлень з довоєнними часами, спостерігається просідання на 80%.

Читайте:
Источник:
realestate
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Аналитика, строительный рынок *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 августа 2022 г.
6268
В цілому обсяг введеного в експлуатацію житла в Україні у січні-червні 2022 року становив ...
17 июня 2022 г.
1400
Кількість отриманих звернень замовників за останній місяць свідчить про зростання обсягів будівництв...
18 апреля 2022 г.
2543
Одна з країн, що найбільше потерпають через збої поставок будівельних конструкцій, - Фінляндія...
Сегодня
9373
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3261
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
22 июля 2025 г.
2982
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
06 августа 2025 г.
5533
Зазвичай маршрут передбачає найкоротше сполучення між пунктами, але тут сама подорож стає місцем при...
01 августа 2025 г.
5453
Хоча Лукас наполягає, що музей не є святинею, присвяченою “Зоряним війнам”, шанувальника...
29 июля 2025 г.
447
Завтрак — это не только самый первый прием пищи, но и основа для хорошего самочувствия. На наш...
05 августа 2025 г.
1128
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2780
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2008
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!