РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.867 EUR: 48.453
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.867
EUR 40.000 41.000 48.453
USD 41.500 42.010 41.867
EUR 48.250 48.969 48.453
Новость

Берлін забезпечуватиме житлом бездомні пари та жінок з дітьми

Поки міська програма включає 95 квартир, а також доступ до інших пільг та послуг
7937
27 октября 2022 г.


Housing First


У Берліні запустили міську програму Housing First, яка передбачає надання житла бездомним парам та жінкам з дітьми. Про це пише The Mayor.

Особа, яка отримає допомогу за програмою, матиме доступ до інших пільг. Зокрема, йдеться про програми перепідготовки, освітні курси, консультації з психічного здоров’я тощо.

Пілотний проєкт включає 95 квартир. Окрім житла, учасники програми також отримають допомогу в облаштуванні квартири та веденні домашнього господарства.

Міська влада планує зберегти діючу програму та поступово розширювати її шляхом координації та додаткового фінансування. Очікується, що бюджет на 2022 рік зросте до 2,8 млн євро, тоді як бюджет на 2023 рік досягне 3,3 млн євро. Загалом місто виділило 6,1 млн євро на два роки, а також планує розширити групи, які можуть брати участь у Housing First.

За словами сенаторки з питань інтеграції, праці та соціальних питань Каті Кіппінг, програма необхідна для гарантії, що бездомні люди отримають квартиру. Вона зазначила, що ця гарантія є безумовною і не залежить від обставин.

Цікаво дізнатись: як обрати газову теплову гармату

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
hmarochos
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 октября 2022 г.
7956
Йдеться про комерційні комплекси, де продаватимуть товари й сервіси нового бренду...
27 октября 2022 г.
2199
Компанію планують створити на базі МППЗТ. Вивчається також можливість створення окремого термін...
26 октября 2022 г.
3480
Це обсяг електроенергії, яким можна опалювати 1800 квартир протягом року...
16 июня 2025 г.
2831
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2582
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3056
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
01 января 2000 г.
16
Покрокова інструкція з монтажу плоскої покрівлі: від підготовки основи до наплавлення фінішного шару...
Вчера
677
Надежная и качественная запорная арматура проверенная временем от поставщика в Украине. Клапаны, вен...
Вчера
4258
Метою ініціативи є підвищення темпів будівництва та спрощення погоджень. Так, типові проєкти можна б...
Вчера
1579
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
14 июля 2025 г.
1434
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
19 июня 2025 г.
3212
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!