РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.592 EUR: 43.509
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.592
EUR 40.000 41.000 43.509
USD 41.500 41.999 41.592
EUR 43.350 44.039 43.509
Новость

Чилійський архітектор запропонував проєкт меморіалу мешканцям Ірпеня й Бучі (ФОТО)

Ось проєкт меморіалу мешканцям Ірпеня й Бучі від чилійського архітектора Крістіана Віттіга
4112
19 октября 2022 г.


Проєкт меморіалу
мешканцям Ірпеня й Бучі


Перші ескізи проєкту меморіалу мешканцям Ірпеня й Бучі запропонував чилійський архітектор Крістіан Віттіг, повідомляє Irpin Reconstruction Summit.

За задумом, мурал має поєднати простір для вшанування памʼяті про загиблих цивільних і «природу як символу життя».

Поруч хочуть спроєктувати галерею «Притулок памʼяті», її пропонують вбудувати в землю, а прохід до галереї має нагадувати кратер від вибуху.

«Галерея розкриватиме історію міста в період 2022 року», – розповідають автори проєкту.

Мурал планують зробити у формі дерев з облаштованими вівтарями для вшанування памʼяті кожної жертви. Для будівництва пропонують використати матеріали «з високою екологічною цінністю».

Зауваження й пропозиції просять надсилати на електронну пошту iryna.yarmolenko@irpinhelp.com.



Раніше архітектор розповідав, що будувати варто не у висоту, а в ширину. Для цього він пропонував будувати з патіо – ділянками природи в середині житлових комплексів. 

Крім того, Віттіг виступає за створення ще більшої кількості міських парків, щоби вони утворювали систему, яку можна було б об’єднати веломаршрутами. Цю ідею він уже погодив із керівництвом міста.

Крістіан Віттіг є також консультантом офісу Though, Integral Infrastructure and Urban Planning Solutions і стратегічним консультантом фундації La Fuente, що займається плануванням нових освітніх просторів, зокрема бібліотек. Після землетрусу в Чилі у 2010 році фундація відновила більше 80 бібліотек.

У липні 2022 року Крістіан відвідав Ірпінь, щоб побачити масштаби руйнувань.

Цікаво дізнатись: Служби доставки, які привозять замовлення день у день

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
the-village
19 октября 2022 г.
7109
Українське підприємство розробило і виготовило модульні конструкції для військових...
18 октября 2022 г.
1732
Японія може надати необхідне обладнання та устаткування...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 февраля 2025 г.
3131
Україна витратила на підготовку інфраструктури 300 мільйонів гривень, але через обстріли і нестачу к...
19 февраля 2025 г.
9337
Українські чиновники стверджують, що поточний текст угоди порушує вітчизняне законодавство та потреб...
06 февраля 2025 г.
2278
Нова постанова Уряду запроваджує автоматичний розгляд документів, що дають право на виконання підгот...
21 февраля 2025 г.
11347
Три будівлі, повністю побудовані з деревини, створять простір, який дозволяє місту «дихати&raq...
20 февраля 2025 г.
5505
Подорож фунікулером триває п’ять хвилин і цей проєкт реалізовувався 15 років та коштував сім м...
19 февраля 2025 г.
5379
Перетворення млинів на галерею передбачало масштабне очищення будівлі від промислових елементів. Вті...
13 февраля 2025 г.
1539
12 березня відбудеться семінар "ПОДАТОК та ОБЛІК в БУДІВНИЦТВІ". Участь можлива у online та offline ...
07 февраля 2025 г.
1427
18 лютого відбудеться засідання Ради Будівельної палати України...
19 февраля 2025 г.
2161
20 лютого на конференції зустрінуться провідні експерти, будівельні компанії, виробники матеріа...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
3021
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
585
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!