
XPeng ще у вересні заявила про участь у дубайській виставці. На заході Gitex Global 2022 відбулася перша публічна демонстрація XPeng X2 за межами Піднебесної. Політ тривав 90 хвилин. Однак без пасажирів на борту. До цього електричний автомобіль піднімався в повітря виключно в Китаї. Можливо, політ із людьми в салоні буде виконано пізніше, адже компанія отримала дозвільні документи для цього. Виставка триватиме до 14 жовтня.
Як ви могли помітити, виробник називає свою літаючу машину просто XPeng X2, а не XPeng Voyager X2. На відео демонструється прототип п'ятого покоління, а наприкінці жовтня компанія представить прототип шостого покоління, який зможе і літати, і їздити по трасі.
XPeng X2 - це машина з вертикальним зльотом і посадкою (VTOL). На виставці Gitex Global 2022 у Дубаї вона виконала демонстраційний політ перед публікою. Офіційна презентація відбулася раніше цього року в рамках автосалону в Шанхаї.
Цікаво дізнатись: Служби доставки, які привозять замовлення день у день
Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.