РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.997 EUR: 48.767
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.997
EUR 40.000 41.000 48.767
USD 41.790 42.191 41.997
EUR 48.550 49.249 48.767
Новость

У Львові відкрито перше модульне містечко для біженців

Всього у Львові заплановано встановлення трьох модульних містечок для розміщення понад тисячі внутрішньо переміщених осіб. Наступний етап співпраці з польськими партнерами передбачає встановлення містечок для розміщення 5 тисяч осіб щомісяця
1842
20 апреля 2022 г.


Відкрито перше модульне
містечко для переселенців


19 квітня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов разом з Прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким, міністром Польщі Міхалом Дворчиком, мером Львова Андрієм Садовим та головою Львівської ОВА Максимом Козицьким, відкрили першу чергу модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб у Львові.

«Це модульне містечко – результат злагодженої роботи з нашими польськими партнерами, які надали його у надзвичайно короткі терміни. Сьогодні тут вже почали розміщувати переселенців зі східних областей України, серед яких жінки, діти та люди літнього віку, які вимушено покинули свої домівки», – сказав Міністр під час своєї промови. 



Всього у Львові заплановано встановлення трьох модульних містечок для розміщення понад тисячі внутрішньо переміщених осіб. Інфраструктура одного містечка розрахована на розміщення 350 осіб та містить як житлові модулі, так і санітарні (туалет/душ), приміщення для приймання їжі та адміністративні модулі. Містечко забезпечено  освітленням, опаленням, та, що важливо, - необхідними меблями та обладнанням.

Такий тип конструкцій є першим, що встановлений в Україні, та повністю відповідає технічним вимогам, особливостям клімату, є комфортним для тимчасового проживання в будь-яку пору року.



Наступний етап співпраці з польськими партнерами передбачає встановлення містечок для розміщення 5 тисяч осіб щомісяця.

«Ми розуміємо, що такий варіант розміщення людей є тимчасовим! Сьогодні Уряд активно напрацьовує програми довгострокових варіантів розв’язання житлових питань внутрішньо переміщених осіб та відновлення пошкодженого житлового фонду», – наголосив Міністр. 

Міністр також висловив вдячність польським партнерам, які у такий складний для України час надають підтримку нашим біженцям та долучаються до розміщення ВПО на території України та подякував меру міста Львова Андрію Садовому, за оперативне виділення майданчиків під містечка та забезпечення їх комунікаціями.






Интересно о ремонтах: как выбрать качественные фотообои


Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal
Источник:
minregion
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Возобновление уничтоженного жилья
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
18 апреля 2022 г.
2062
Все те, чье жилье разрушено или повреждено, имеют право на компенсацию от государства...
18 апреля 2022 г.
1924
Наразі Україна отримала перші 18 комплектів модульних будинків у рамках гуманітарної допомоги зі США...
18 апреля 2022 г.
24322
Програма забезпечення житлом відбуватиметься у три етапи...
22 сентября 2025 г.
3499
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3716
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189995
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
24 октября 2025 г.
2974
Цього року InterBuildExpo відбудеться з 22 по 24 жовтня. Розділи виставки та повна ділова прогр...
21 октября 2025 г.
1642
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: V Український Будівельний Конгрес 2025: еволюція девелопера та рушійні фактори
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й поверх), відбудеться V Український Будівельний Конгрес — ключова подія будівельної та девелоперської індустрії України.
КВЦ Парковий
21
ноября
09:00 – 22:00
необходима регистрация