РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.423 EUR: 44.828
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.423
EUR 40.000 41.000 44.828
USD 41.150 41.660 41.423
EUR 44.500 45.241 44.828
Новость

Один із провідних світових виробників будівельної спецтехніки йде з росії

Komatsu постачала техніку ще до СРСР - з 1969 року і має власний завод в Ярославлі
1652
11 апреля 2022 г.


Komatsu йде з рф


Японська компанія Komatsu, один із провідних світових виробників спецтехніки, припинила постачання до рф і зупинила випуск продукції на місцевому заводі в Ярославлі.

«На даний час Komatsu призупинила поставки та виробництво на своєму підприємстві в росії», - заявили в компанії.

«Komatsu серйозно стурбована поточною ситуацією в Україні і щиро сподівається, що ситуація буде врегульована мирним шляхом якнайшвидше», - також ідеться у повідомленні.

Компанія виділила 1 млн євро на гуманітарну допомогу українцям і закликає своїх співробітників робити подібні пожертви.

Раніше Komatsu була внесена до списку Stop Bloody Energy - компаній, які співпрацюють із країною-агресором.

Компанія Komatsu постачала техніку ще до СРСР - з 1969 року. Власний завод компанії працює у рф з 2010 року. Підприємство випускає гідравлічні екскаватори (потужності - до 3 тис. одиниць на рік) і кар'єрні самоскиди (100 одиниць на рік).

Цікаво про будівництво: представлено швидкомонтовані містечка, які за кілька місяців можуть забезпечити житлом переселенців



Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal
Источник:
biz
11 апреля 2022 г.
2289
Сервіс розроблено командою волонтерів ІТ-спільноти разом з Міністерством розвитку громад та територі...
11 апреля 2022 г.
1584
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про продовження термінів програми фінансової допомоги у...
08 апреля 2022 г.
1239
Компанія вирішила розпочати контрольований вихід із Росії та розглядає різні сценарії...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 марта 2025 г.
5618
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4827
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Вчера
7359
В основі лежить принцип гідростатичного тиску....
27 марта 2025 г.
8688
Архітектор спроєктував цей будинок у 1959-му - в рік своєї смерті. Слідуючи плану більш як 60-р...
25 марта 2025 г.
513
Які варіанти телебачення пропонує Volia, як перевірити можливість підключення у вашій квартирі ...
31 марта 2025 г.
1235
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
24 марта 2025 г.
849
На його меті – забезпечення можливості громадянам України отримати компенсацію або підтримку д...
20 марта 2025 г.
2255
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
452
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
705
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!