РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.564 EUR: 44.747
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.564
EUR 40.000 41.000 44.747
USD 41.200 41.660 41.564
EUR 44.400 45.041 44.747
Новость

Відбудова України почнеться в усіх зруйнованих містах

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів про масштабну програму з відбудови України та джерела її фінансування
947
04 апреля 2022 г.


Відбудова України


Україна буде ретельно фіксувати всі пошкодження, щоб агресор сповна за це заплатив, і ми могли повноцінно відродити нашу державу.

Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі телемарафону UAразом.

«Відбудову ми будемо починати в усіх містах України. Будемо відбудовувати всю нашу державу, кожен клаптик, який зруйнований ворогом. Ми пообіцяли, що кожна квартира, кожен будинок наших громадян будуть відбудовані», - наголосив Шмигаль.



Він відзначив, що в застосунку Дія вже запрацювала спеціальна послуга, завдяки якій люди можуть вносити інформацію про пошкоджене або знищене майно.

«Крім того, ми маємо відродити також втрачені можливості. Оскільки сьогодні нас відкидають і в економічному розвитку, і в наших наукових, промислових можливостях. Усі ці речі треба буде відновлювати дуже швидко. Усе це буде передбачати план відновлення нашої держави, який ми сьогодні розробляємо за участі величезного нашого наукового потенціалу, наших міжнародних партнерів», - зазначив Прем’єр-міністр.



Джерела відновлення, за його словами, різні, насамперед арештовані й конфісковані активи рф, а також допомога партнерів і державний бюджет України. Окрім того, як відзначив Прем’єр-міністр, ведеться активна робота з міжнародними партнерами над створенням фонду відновлення України.

«Ми розуміємо необхідність коштів - це сотні мільйонів доларів, які сьогодні і світ, і Європа готові надавати Україні. Фонд також буде наповнюватися за рахунок конфіскованих коштів рф і її суб’єктів за кордоном. За рахунок державного бюджету України, за рахунок відновлення й нарощування економічного потенціалу України», - зауважив Шмигаль.

Прем’єр-міністр зазначив, що вже закликав главами іноземних міст контактувати з очільниками українських міст-побратимів і починати спільно працювати над шляхами відновлення.

24 лютого за вказівкою президента рф путіна розпочалося повномасштабне вторгнення російських військ в Україну.

Цікаво про будівництво: представлено швидкомонтовані містечка, які за кілька місяців можуть забезпечити житлом переселенців



Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal
Источник:
ukrinform
01 апреля 2022 г.
3465
Міністр інфраструктури Олександр Кубраков повідомив, що після війни будувати будинку в Україні будут...
31 марта 2022 г.
26768
Компенсацию за уничтоженное жилье можно будет получить квадратными метрами: в Раде зарегистрирован з...
30 марта 2022 г.
9124
В "Дії" вже можна подати заявку на компенсацію за зруйноване війною житло. Для того, щоб скористатис...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 марта 2025 г.
5535
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4805
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Вчера
8576
Архітектор спроєктував цей будинок у 1959-му - в рік своєї смерті. Слідуючи плану більш як 60-р...
25 марта 2025 г.
483
Які варіанти телебачення пропонує Volia, як перевірити можливість підключення у вашій квартирі ...
25 марта 2025 г.
736
Як правильно обрати анкер і якими є практичні поради до його застосування...
24 марта 2025 г.
834
На його меті – забезпечення можливості громадянам України отримати компенсацію або підтримку д...
20 марта 2025 г.
2172
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
435
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
696
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!