РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.751 EUR: 47.386
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.751
EUR 40.000 41.000 47.386
USD 41.500 42.005 41.751
EUR 47.140 47.840 47.386
Новость

Мережа JYSK повністю покидає росію

З 31 березня магазини тимчасово відкриються, щоб розпродати товари
1302
31 марта 2022 г.


JYSK закриє всі
магазини в рф


Данська мережа меблевих магазинів JYSK вирішила повністю розірвати бізнес з росією, повідомила пресслужба компанії. На початку березня компанія тимчасово зачинила магазини.

«Сьогодні JYSK оголошує, що закриття буде постійним, і що JYSK повністю виходить з росії. Після чотирьох тижнів тимчасового закриття магазинів JYSK в росії стало ясно, що JYSK закриється назавжди і повністю покине росію», – йдеться у заяві.

За словами директора JYSK Яна Бьога, у нинішній ситуації команда менеджменту та власники не бачать альтернативи закриттю діяльності в росії.

Починаючи з 31 березня, магазини JYSK в росії тимчасово відкриються, щоб здійснити розпродаж і спустошити магазини. Після того, як розпродадуть товари, магазини будуть закриті назавжди. Співробітники JYSK отримають заробітну плату відповідно до місцевих правил у рамках закриття.

Станом на 18 березня, в Україні працює 30 магазинів JYSK.

JYSK слідом за шведською IKEA третього березня призупинила роботу в рф та закрила всі 13 магазинів на території країни.

Французька мережа Leroy Merlin досі продовжує працювати на російському ринку і планує ще й розширитися завдяки виходу IKEA та JYSK.

Цікаво про будівництво: представлено швидкомонтовані містечка, які за кілька місяців можуть забезпечити житлом переселенців



Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal
Источник:
hmarochos
30 марта 2022 г.
1683
Чтобы воспользоваться скидкой, жилье должно быть забронировано не ранее, чем за три дня до заезда...
30 марта 2022 г.
1172
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що бойові дії ведуться у 10 областях, де розташо...
29 марта 2022 г.
3096
У столиці активісти та комунальники укріплюють історичні пам’ятники, щоб зберегти їх...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3906
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6130
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4909
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Вчера
4542
Пентхауси №80 та №82 продаються разом із можливістю їх об'єднання у чотирирівневу резиденцію з прива...
24 апреля 2025 г.
5662
В основі технології лежить методика використання сонячної енергії для розплавлення місячного грунту ...
Вчера
885
Дізнайтеся, чому Alliance Novobud — лідер серед забудовників бізнес-класу. Якість будівництва,...
11 апреля 2025 г.
1741
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1483
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
552
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
763
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!