| Банк | Покупка | Продажа | НБУ |
| USD | 43.700 | 44.300 | 43.894 |
| EUR | 51.500 | 52.500 | 51.767 |
| USD | 43.860 | 44.234 | 43.894 |
| EUR | 51.710 | 52.350 | 51.767 |

На українських дорогах з'явився новий дорожний знак «Окупантам рух заборонено».
Про це повідомляє Укравтодор у Телеграмі.
"Поки наші хоробрі воїни та безстрашні містяни дають відсіч ворогу, дорожники оновлюють Правила дорожнього руху.
Перед вами – новий дорожній знак «Окупантам рух заборонено». Знак вказує ворогу: «Негайно здавайся у полон, або зустрінь смерть», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, відтепер дія знаку поширюється на дороги усіх форм власності в Україні та союзних державах.
Нагадаємо, щоб дезорієнтувати ворога, Державне агентство автомобільних доріг України закликало демонтувати на всіх дорогах країни вказівні дорожні знаки, назви населених пунктів.
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.