РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.456 EUR: 48.276
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.456
EUR 40.000 41.000 48.276
USD 41.250 41.660 41.456
EUR 48.070 48.771 48.276
Новость

Ревіталізація річки Почайна та створення парку навколо неї: закладено капсулу часу

У Києві розпочали ревіталізацію річки Почайна
3332
20 января 2022 г.


Відновлення Почайни


19 січня біля річки Почайна, де розпочаті роботи із ревіталізації ріки та створення парку «Почайна», освятили воду та майбутню споруду «Хрещальна купель». Громадський актив називає її першим великим елементом майбутнього історичного парку. У 2022 році міські служби продовжать ревіталізацію річки, розпочату минулого року. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, оновлення річки є успішним прикладом взаємодії громади та міської адміністрації, оскільки саме громадські активісти ініціювали проект, враховуючи легендарність річки та її історичну вагу. Історична місцевість пов’язана із українським Йорданом – легендарною річкою Почайна (друга назва – Йорданська), що представлена каскадом озер та малою річкою.

«Ми поділили сам проект на два послідовні етапи – ревіталізацію самої водойми, а після – створення парку з урахуванням території навколо. На ділянці відкритого русла річки Почайна, протяжністю 300 метрів, та шлюзу  КП «Плесо» демонтували старі залізо-бетонні лотки, встановили плити на дно річки, саме русло було розширене майже удвічі, розпочали демонтаж шлюзу і встановлення паль для майбутньої споруди», – розповів Петро Пантелеєв.



На місці майбутньої споруди «Хрещальна купель» заклали металеву капсулу, всередині якої знаходиться лист із історією літописної річки.

Интересно узнать: как правильно варить профильную трубу?




Источник:
kyivcity
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
20 января 2022 г.
1224
20 млрд грн буде залучено терміном до 15 років із забезпеченням під державні гарантії...
19 января 2022 г.
1227
Можна стати власником такого нерухомого майна як квартира, будинок автомобіль, яхта, острів – ...
19 января 2022 г.
1159
На площади в 300 квадратных метров остался только песок...
Сегодня
9346
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3261
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
22 июля 2025 г.
2982
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
06 августа 2025 г.
5527
Зазвичай маршрут передбачає найкоротше сполучення між пунктами, але тут сама подорож стає місцем при...
01 августа 2025 г.
5450
Хоча Лукас наполягає, що музей не є святинею, присвяченою “Зоряним війнам”, шанувальника...
29 июля 2025 г.
447
Завтрак — это не только самый первый прием пищи, но и основа для хорошего самочувствия. На наш...
05 августа 2025 г.
1128
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2779
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2007
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!