РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.389 EUR: 48.194
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.389
EUR 40.000 41.000 48.194
USD 41.250 41.660 41.389
EUR 48.070 48.771 48.194
Новость

Костел святого Миколая планують відновити протягом місяця за кошти благодійників

Костел святого Миколая у Києві, якій пошкодила серйозна пожежа, мають намір відремонтувати до кінця 2021 року. Про це стало відомим 25 листопада
1426
26 ноября 2021 г.


Ремонт Костелу
святого Миколая


За словами адвоката Масі Найєма, під час засідання робочої групи Національний будинок органної та камерної музики, який працював у храмі, навіть визначився із підрядником. Зокрема, протиаварійні роботи виконуватиме компанія "Укрспецреставрація".



Святиню врятують благодійники

Підрядник погодився взяти за свою роботу 19 378 371 гривень, хоча у проєктно-кошторисній документації їх вартість оцінили у 21 909 840 гривень.


Нове життя костелу

Після завершення ремонтних робіт костел святого Миколая мають передати парафіянам. Це заплановано на 1 червня 2022 року. Що ж до Національного будинку органної та камерної музики, то йому планують знайти нове приміщення.



Що відомо про пожежу
  • Вогонь у костелі спалахнув ввечері 3 вересня. Він знищив унікальний орган та пошкодив внутрішнє оздоблення пам'ятки архітектури. Через це на підлогу впала масивна люстра.
  • Аби дістатися до осередку загоряння, довелося виламувати двері. Спершу люди, які були в приміщенні на репетиції, робили це самі, а згодом їм на допомогу приїхали вогнеборці.
  • Римокатолицька громада Києва обурилася через те, що станом на 25 листопада жодні ремонтні роботи у храмі не почалися.

Текст публікації Масі Найєма:

"Костел святого Миколая. Щойно на робочій групі Національний будинок органної та камерної музики визначився із підрядниокм, який буде виконувати протиаварійні роботи.

Компанія-підрядник – товариство з обмеженою відповідальністю "Укрспецреставрація". Підрядник готовий виконати роботи за 19 378 371 гривень. У термін до 31 грудня 2021 року.

Згідно з проєктно-кошторисною документацією, вартість робіт визначена в розмірі 21 909 840 гривень (тобто підрядник виконає ці роботи дешевше).

Уся сума підряднику буде сплачена з грошей благодійників. Дякую тим, хто довірив нам контролювати цей процес".


Читайте також: Tegola дарує подарунки за підписку на Telegram канал!
Источник:
24tv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 ноября 2021 г.
1541
Вулицю Стеценка планували відремонтувати за 2,8 мільярди гривень, але ціну знизили...
26 ноября 2021 г.
2490
Київраді пропонують перетворити “Батьківщину-матір” на архистратига Михаїла...
25 ноября 2021 г.
5006
Депутат Київської міської ради, колишній мер столиці Олександр Омельченко помер на 84 році житт...
Вчера
9386
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3264
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
22 июля 2025 г.
2985
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
06 августа 2025 г.
5534
Зазвичай маршрут передбачає найкоротше сполучення між пунктами, але тут сама подорож стає місцем при...
01 августа 2025 г.
5455
Хоча Лукас наполягає, що музей не є святинею, присвяченою “Зоряним війнам”, шанувальника...
29 июля 2025 г.
448
Завтрак — это не только самый первый прием пищи, но и основа для хорошего самочувствия. На наш...
05 августа 2025 г.
1131
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2787
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2012
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!