РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.618 EUR: 47.503
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.618
EUR 40.000 41.000 47.503
USD 41.380 41.831 41.618
EUR 47.150 47.849 47.503
Новость

Кабмін оголосив ВДНГ у Києві пам'яткою національного значення

Територія ВДНГ становить 286 г, на ній розташовано 180 будівель і споруд, 19 з яких мають статус історико-культурних пам'ятників України
1310
18 ноября 2021 г.



ВДНГ оголошено пам'яткою
національного значення


Кабінет Міністрів присвоїв Національному виставковому центру «Експоцентр України» категорію пам'ятки національного значення.

Відповідна постанова оприлюднена на Урядовому порталі.

«Змінити категорію пам’яток місцевого значення «Комплекс Національного виставкового центру «Експоцентр України», «Вхід головний» та «Павільйон головний» по просп. Глушкова, 1, у м. Києві на категорію національного значення та присвоїти пам’яткам охоронні номери 260109, 260109/1 та 260109/2 відповідно», - йдеться у документі.

ВДНГ розпочала роботу 6 липня 1958 року. Її територія становить 286 г, де розташовано 180 будівель і споруд, 19 з яких мають статус історико-культурних пам'ятників України.

ВДНГ поступово перетворюється на культурно-інноваційний центр. Зокрема, тут уперше в Україні було створено сезонний розважальний парк «Зимова країна на ВДНГ» із величезною ковзанкою, гірками, центральним офісом Діда Мороза, маршрутами для прогулянок верхи, парком крижаних скульптур, святковими ярмарками.

  Цікаво про ремонти: як чистити і доглядати за дерев'яними поверхнями всередині приміщення
Источник:
ukrinform
18 ноября 2021 г.
1106
Більше сотні сімей зможуть отримати житло...
18 ноября 2021 г.
1131
Буде проведено семінар за участю експертів із різних сфер, які ознайомляться з намірами міста щ...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 мая 2025 г.
2931
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2838
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4061
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
Вчера
4769
Попри зміни будівля зберегла свій автентичний вигляд. Фасад із клінкерної цегли очистили лазеро...
Вчера
1307
Ринок систем для очищення води зіткнувся останнім часом із безліччю вимог, які ставить споживач. Сер...
Вчера
764
Особливості і переваги професійних будівельних пилососів Kärcher, а також декілька порад в...
27 мая 2025 г.
2713
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1079
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
962
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!