РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.618 EUR: 47.503
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.618
EUR 40.000 41.000 47.503
USD 41.380 41.831 41.618
EUR 47.150 47.849 47.503
Новость

На будівництво доріг спрямовано 3,5 млрд грн

Гроші надійшли коштом перевиконання доходів дорожнього фонду
1013
04 ноября 2021 г.


3,5 млрд грн на
будівництво доріг


Кабмін розподілив додаткові 3,5 млрд грн місцевим бюджетам на автомобільні дороги. Про це повідомив народний депутат від партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі.

Йдеться про додатковий обсяг субвенції з держбюджету на дороги загального користування місцевого значення, вулиці й дороги комунальної власності у населених пунктах.

Зазначається, що гроші надійшли коштом перевиконання доходів державного дорожнього фонду у 2021 році.

Раніше повідомлялося, що у держбюджеті-2021 на дороги передбачено 81,3 млрд грн. Ресурс місцевих бюджетів визначається в сумі близько 8 млрд грн.
 

Интересно узнать: практические рекомендации по сокращению платы за тепло
Источник:
mind
04 ноября 2021 г.
4892
Відновлюватимуть ділянку річища від вулиці Йорданської до гирла під Північним мостом...
04 ноября 2021 г.
5770
Алгоритм ціноутворення у будівництві, який діяв в нашій країні до сьогодні, не відповідав вимогам су...
04 ноября 2021 г.
1789
Головний консультант "Великого будівництва" назвав вартість кілометра дороги...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 мая 2025 г.
2931
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2838
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4061
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
Вчера
4771
Попри зміни будівля зберегла свій автентичний вигляд. Фасад із клінкерної цегли очистили лазеро...
Вчера
1308
Ринок систем для очищення води зіткнувся останнім часом із безліччю вимог, які ставить споживач. Сер...
Вчера
766
Особливості і переваги професійних будівельних пилососів Kärcher, а також декілька порад в...
27 мая 2025 г.
2713
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1079
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
962
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!