РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.379 EUR: 47.765
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.379
EUR 40.000 41.000 47.765
USD 41.170 41.656 41.379
EUR 47.450 48.200 47.765
Новость

НБУ не очікує жорсткого карантину цієї осені - заступник голови Нацбанку

Заступник голови центробанку Сергій Ніколайчук  поділився прогнозами НБУ щодо введення нового локдауну восени і його впливу на економіку країни
762
17 августа 2021 г.


Жорсткого локдауну
не буде - прогноз НБУ


В НБУ прогнозують, що до кінця року в Україні вдасться прищепити близько 30% населення, чого недостатньо для отримання колективного імунітету. Водночас регулятор не прогнозує введення жорсткого карантину цієї осені.

У базовому сценарії Національний банк України (НБУ) очікує цієї осені спалах захворюваності коронавірусів, але не прогнозує введення жорсткого карантину.

Про це заявив заступник голови центробанку Сергій Ніколайчук.

«У базовому сценарії очікуємо спалах захворюваності восени. Це затримає відновлення економічної активності до рівня, який був до пандемії. У той же час ми не очікуємо введення жорстких карантинних заходів та значних втрат для економіки», - зазначив Ніколайчук.

Він додав, що карантини які уряд вводило в січні і березні-квітні цього року показали, що бізнес і населення адаптувалися до нових умов і налагодили свою економічну активність.

За прогнозами НБУ, до кінця року в Україні буде вакциновано до 30% дорослого населення. Це не забезпечить країні колективний імунітет.

Интересно о строительстве: строительство коттеджа с нулевым потреблением энергии
Источник:
biz
17 августа 2021 г.
1652
Відновлена дорога забезпечить швидкий доступ до контрольно-пропускних пунктів «Солом...
16 августа 2021 г.
1632
У центрі Осло реалізували будівельний проєкт з використанням електричної техніки. Тепер влада прагне...
16 августа 2021 г.
11560
166-метровые пилоны вантового моста в Запорожье делают его самым высоким искусственным сооружением в...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3893
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6046
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4899
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
18 апреля 2025 г.
5577
Церкву було збудовано сто років тому, а з 2023-го вона не працює, бо відвідування храмів у Нідерланд...
17 апреля 2025 г.
5573
Потяг, розроблений у 1950 році, символізує епоху золотого італійського модернізму...
16 апреля 2025 г.
4458
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому...
11 апреля 2025 г.
1634
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1469
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
535
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
753
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!