РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.820 EUR: 50.678
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.450 44.050 43.820
EUR 50.100 51.100 50.678
USD 43.600 44.045 43.820
EUR 50.320 51.010 50.678
Новость

Время поездки между Киевом и Днепром сократиться до 5-6 часов: осталось достроить 30 километров новой трассы (ВИДЕО)

После завершения строительства новой дороги время в дороге между Киевом и Днепром сократиться на 2-3 часа
12001
22 июля 2021 г.


Строительство
"решетиловской" трассы


На новой "решетиловской" трассе Н-31, которая сократит время поездок между Киевом и Днепром, на территории Днепропетровской области осталось достроить последний участок дороги длиной в 29,5 км.

Об этом сообщил в Facebook глава Днепропетровской ОГА Валентин Резниченко.

Новая дорога "Днепр - Царичанка - Кобеляки - Решетиловка" строится в рамках программы Президента Украины Владимира Зеленского "Большая стройка" и является одним из самых крупных инфраструктурных проектов в Украине.

"Строительство продолжается. Мост через канал Днепр - Донбасс почти готов. На нем устанавливаем дорожные знаки. Осталось достроить последний участок дороги в 29,5 км", - заявил Резниченко.

Как ожидается, после завершения строительства время поездок из Днепра в Киев сократится с 8 до 5-6 часов. Новая дорога будет проходить в обход населенных пунктов по примеру европейских автобанов, ее длина составит 138,4 км. Часть дороги в Полтавской области строят в цементобетоне.

 

Цікаво про будівництво: відомий український виробник повідомив про розширення асортименту покрівельних та фасадних матеріалів
Источник:
delo
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
20 июля 2021 г.
1316
Государственная компания NTPC задумалась о производстве зеленого водорода в коммерческих масштабах...
20 июля 2021 г.
1359
Проєкт запустили до літніх Олімпійських ігор у Токіо...
20 июля 2021 г.
2431
Зростання ВВП за п'ять місяців 2021 року оцінили на рівні 0,7%...
16 марта 2026 г.
7060
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3493
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3380
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 марта 2026 г.
2149
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
06 марта 2026 г.
1023
12 березня 2026 року, під головуванням Олексія Дніпрова, Ректора КНУБА, відбудеться розширене засіда...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY та засідання Ради директорів КБУ (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з міжнародними партнерами для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України.
Киев
18
марта
при регистрации