РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.011 EUR: 48.866
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.011
EUR 40.000 41.000 48.866
USD 41.780 42.180 42.011
EUR 48.600 49.249 48.866
Новость

В обхід Босфору: розпочалось будівництво каналу "Стамбул". Вздовж нього зведуть нові міста (ІНФОГРАФІКА)

Туреччина приступила до будівництва важливого стратегічного об'єкта - каналу "Стамбул", який пролягатиме між Мармуровим і Чорним морями
1159
29 июня 2021 г.


Розпочалось будівництво
каналу "Стамбул" 


У Туреччині стартувала робота над проєктом судноплавного каналу "Стамбул". Він пролягатиме між Мармуровим і Чорним морями в обхід Босфору.


Прогноз від Ердогана

Турецький лідер Реджеп Ердоган взяв участь в урочистій церемонії. Політик наголосив, що, відповідно до прогнозів фахівців, до 2050 року через Босфор щорічно слідуватимуть понад 70 тисяч суден. 

Водночас безпечна пропускна спроможність протоки становить лише 25 тисяч кораблів. Водночас вже наразі щорічно Босфор приймає приблизно 48 тисяч суден.

Саме тому влада країни ухвалила рішення про створення нової морської артерії, яка збільшить логістичні можливості та покращить інфраструктуру Туреччини.

Головне про майбутній канал

  • За словами Ердогана, поточний маршрут каналу "Стамбул" – найоптимальніший. Його обрали з 5 альтернатив. 
  • Довжина каналу становитиме 45 кілометрів. Глибина – понад 20 метрів. 
  • Вздовж "Стамбулу" збудують нові міста. Це допоможе трішки розвантажити мегаполіс. 
  • Реалізувати проєкт планують упродовж 6 років.
  • Загальну вартість "Стамбулу" оцінюють приблизно у 15 мільярдів доларів.
  • На майбутній канал не поширюватиметься конвенція Монтре, яка врегульовує питання контролю над протоками Босфор і Дарданелли. Зокрема, щодо їхнього використання торговими кораблями інших країн.


 

Интересно о ремонте: как подобрать цвет жалюзи день-ночь на кухню

Источник:
24tv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 июня 2021 г.
20787
Также будет проведена реконструкция Вокзальной площади...
29 июня 2021 г.
1088
Володимир Зеленський повідомив про успіх програми «Велике будівництво»...
22 сентября 2025 г.
3518
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3732
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
190019
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
28 октября 2025 г.
1307
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання т...
24 октября 2025 г.
3021
Цього року InterBuildExpo відбудеться з 22 по 24 жовтня. Розділи виставки та повна ділова прогр...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: V Український Будівельний Конгрес 2025: еволюція девелопера та рушійні фактори
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й поверх), відбудеться V Український Будівельний Конгрес — ключова подія будівельної та девелоперської індустрії України.
КВЦ Парковий
21
ноября
09:00 – 22:00
необходима регистрация