РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.592 EUR: 43.509
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.592
EUR 40.000 41.000 43.509
USD 41.500 41.999 41.592
EUR 43.350 44.039 43.509
Новость

«Зайві» метри: податок на нерухомість необхідно сплатити до вересня, навіть якщо нема платіжки, інакше штраф

Квитанції на сплату мають прийти до 1 липня 2021 року. Якщо ж квитанція не надійшла до 1 липня, то варто звернутися у місцеве відділення податкової. Адже якщо затримати платіж, то доведеться сплатити штраф
3315
07 июня 2021 г.


Податок на «зайві» метри


Українцям необхідно сплатити податок на нерухомість, квитанції на сплату мають прийти до 1 липня 2021 року. Упродовж двох місяців доведеться сплатити податок за ті будинки та квартири, які перевищують певну площу.

Згідно з Податковим кодексом, якщо особа володіє квартирою понад 60 кв. м або будинком від 120 кв. м, то доведеться заплатити за «зайві» метри.

Якщо ж квитанція не надійшла до 1 липня, то варто звернутися у місцеве відділення податкової. Адже якщо затримати платіж до 30 днів, то доведеться сплатити 10% штрафу. У разі затримки понад 30 днів - штраф 20%. А якщо проігнорувати податок на нерухомість, то її взагалі можуть арештувати.

Місцева влада має право самотужки встановлювати ставку податку, однак її розмір не може перевищувати 1,5% мінімальної зарплатні, у 2021 році це 70,8 грн.

Интересно и спецтехнике: новая линейка гидромеханических бульдозеров Shantui
Источник:
thepage
04 июня 2021 г.
1202
Дерева садитимуть в передмістях, на колишніх вугледобувних підприємствах, міських вулицях, площах та...
04 июня 2021 г.
2233
Shell House – це сучасний центр сімейного відпочинку у формі мідій, який планують створити в с...
04 июня 2021 г.
1099
Місцева влада розширює можливості активного відпочинку з ініціативою «Відкриті бульвари»...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 февраля 2025 г.
3096
Україна витратила на підготовку інфраструктури 300 мільйонів гривень, але через обстріли і нестачу к...
19 февраля 2025 г.
9300
Українські чиновники стверджують, що поточний текст угоди порушує вітчизняне законодавство та потреб...
06 февраля 2025 г.
2277
Нова постанова Уряду запроваджує автоматичний розгляд документів, що дають право на виконання підгот...
Вчера
11342
Три будівлі, повністю побудовані з деревини, створять простір, який дозволяє місту «дихати&raq...
20 февраля 2025 г.
5503
Подорож фунікулером триває п’ять хвилин і цей проєкт реалізовувався 15 років та коштував сім м...
19 февраля 2025 г.
5370
Перетворення млинів на галерею передбачало масштабне очищення будівлі від промислових елементів. Вті...
13 февраля 2025 г.
1532
12 березня відбудеться семінар "ПОДАТОК та ОБЛІК в БУДІВНИЦТВІ". Участь можлива у online та offline ...
07 февраля 2025 г.
1425
18 лютого відбудеться засідання Ради Будівельної палати України...
19 февраля 2025 г.
2127
20 лютого на конференції зустрінуться провідні експерти, будівельні компанії, виробники матеріа...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
3021
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
584
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!