РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.782 EUR: 48.981
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.782
EUR 40.000 41.000 48.981
USD 41.500 42.010 41.782
EUR 48.550 49.249 48.981
Новость

За 2020 у світі ввели в дію понад 260 ГВт потужностей "зеленої" електроенергетики – звіт

Частка ВДЕ в прирості генеруючих потужностей в світі за 2020 рік склала понад 80%
1065
07 апреля 2021 г.


Приріст генеруючих
потужностей ВДЕ в світі 


За минулий рік у світі було введено в експлуатацію понад 260 гігаватів (ГВт) потужностей електроенергетики, які працюють на основі відновлюваних джерел енергії.  Про це свідчать дані Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (International Renewable Energy Agency).

Приріст нових потужностей виявився майже на 50% вищим, ніж рік тому.

В новому звіті IRENA вказано, що понад 80% від загального обсягу встановлених у 2020 році генеруючих потужностей припало на ВДЕ, з яких на вітер і сонце – 91%. Збільшення частки відновлюваних джерел енергії відбулося частково через виведення з експлуатації електростанцій, що працюють на викопному паливі, і скорочення введення нових потужностей в цьому сегменті.

У «сонячній» галузі за минулий рік було введено в експлуатацію 127 ГВт нових станцій, а в вітроенергетичному сегменті – 111 ГВт.

Провідним гравцем в галузі відновлювальної енергії став Китай. Загалом за минулий рік в країні було введено в експлуатацію 136 ГВт потужностей (з яких 72 ГВт вітру і 49 ГВт сонячної енергії). Сполучені Штати посіли друге місце з 29 ГВт потужностей. В Африці щорічний приріст склав 2,6 ГВт.

Читайте:


Интересно о ремонтах: какие цвета интерьерных красок сейчас в тренде?
Источник:
mind
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
07 апреля 2021 г.
948
На Дніпропетровщині активно будують «решетилівську» трасу. Нею їздитимуть 25 тис. а...
07 апреля 2021 г.
1204
В Департаменті містобудування та архітектури КМДА повідомили, в яких випадках необхідно скасува...
07 апреля 2021 г.
1414
На відновлення Новодницької вежі Київської фортеці у 2021 році виділено ще шість мільйонів грив...
22 июля 2025 г.
2939
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2865
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2600
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
Сегодня
6540
Основною частиною локації в Голлівуді є величезна станція Supercharger з 80 стендами Supercharger v4...
23 июля 2025 г.
6453
Ходять чутки, що там буде більше тисячі квартир...
25 июля 2025 г.
1585
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
22 июля 2025 г.
829
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
18 июля 2025 г.
1744
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!