РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.379 EUR: 47.765
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.379
EUR 40.000 41.000 47.765
USD 41.170 41.656 41.379
EUR 47.450 48.200 47.765
Новость

В Німеччині вимагають зупинити будівництво 42% доріг, які наразі споруджуються. Яка причина?

Натомість організація «Друзі Землі» запропонувала 12 «чистих» проєктів автобанів та інших доріг
1576
11 февраля 2021 г.


Закликають скасувати 42%
проєктів будівництва доріг


Організація «Друзі Землі» звернулася до уряду Німеччини з пропозицією 12 проєктів «чистих» автобанів, що не забруднюють довкілля та дешевші в будівництві. Там зазначають, що плани будівництва нових автомагістралей не відповідають завданням зі скорочення викидів парникових газів і досягнення вуглецевої нейтральності до 2050 року, повідомляється на сайті організації.

В організації закликали владу країни скасувати 42% проєктів, оскільки ті «несумісні з метою скорочення викидів і захисту біорізноманіття». Натомість члени організації запропонували 12 «чистих» проєктів автобанів і інших доріг, які не тільки не забруднюють навколишнє середовище, але і дешевші.

Заощаджені гроші пропонується направити на утримання доріг, розвиток залізничної інфраструктури та інших екологічно безпечних альтернатив пасажирських і вантажних перевезень.

«Друзі Землі» – неурядова, некомерційна та нерелігійна організація створена в 1975 році, яка наразі нараховує 500 тисяч учасників.

З подібною заявою в жовтні минулого року виступила партія «Зелених». Вони закликали до переосмислення транспортної політики країни щодо кліматичних цілей, ввівши мораторій на будівництво нових автомагістралей і державних доріг.

До 2030 року Німеччина планує побудувати більше тисячі нових автомагістралей або великих національних доріг.

  Интересно узнать: ТОП-5 подарков для настоящих мужчин на 14 февраля
Источник:
hmarochos
11 февраля 2021 г.
805
Впровадження системи відбулося за фінансового сприяння міжнародних донорів - відповідно, кошти держб...
11 февраля 2021 г.
8126
Олена Шуляк, заступниця голови Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самовряду...
11 февраля 2021 г.
960
В аварийный ремонт выведены блок №3 на Запорожской ТЭС и №4 на Кураховской ТЭС. В аварийном рем...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3893
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6048
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4899
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
18 апреля 2025 г.
5580
Церкву було збудовано сто років тому, а з 2023-го вона не працює, бо відвідування храмів у Нідерланд...
17 апреля 2025 г.
5573
Потяг, розроблений у 1950 році, символізує епоху золотого італійського модернізму...
16 апреля 2025 г.
4459
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому...
11 апреля 2025 г.
1639
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1470
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
535
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
753
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!