РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.479 EUR: 44.747
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.479
EUR 40.000 41.000 44.747
USD 41.200 41.660 41.479
EUR 44.740 45.444 44.747
Новость

Услуги нотариусов могут значительно подорожать: госпошлины предлагают поднять в 100-500 раз

Нардепы планируют рассмотреть законопроекты о повышении госпошлины за нотариальные услуги
1035
03 февраля 2021 г.


Госпошлины хотят
увеличить в сотни раз


В повестке Верховной Рады появились два законопроекта "слуг народа" о повышении госпошлины за нотариальные услуги. Их могут рассмотреть в первом чтении. 

Проект нардепа Данила Гетманцева №3236-1 предлагает повысить пошлину за удостоверение подписи госнотариусами в 300 раз. В 333 раза может вырасти стоимость доверенности на пользование имуществом для родственников.

В сто раз хотят поднять пошлину на доверенность управления автомобилем для близких родственников и в 50 раз - чужих граждан. 

В 500 раз хотят поднять пошлину на засвидетельствование подписи. 

Второй законопроект нардепа Сергея Демченко №3236 предлагает менее масштабные повышения. Он зарегистрирован как основной - то есть, видимо, его будут рассматривать в приоритете. И, в случае принятия, будут говорить, что "спасли" украинцев от более существенных повышений пошлины. 

Так, за засвидетельствование подписи у государственных нотариусов хотят брать пошлину "всего" в 50 раз больше. За оценку верности копий документов - в 100 раз больше. 

Детальнее, что предлагается в законопроекте - в сравнительной таблице.

Интересно о ремонтах: ранее мы писали, как подобрать мебель после ремонта и стройки
Источник:
strana
03 февраля 2021 г.
1003
Верховна Рада прийняла за основу проект закону №2234, відповідно до якого, контроль за цінами на рем...
03 февраля 2021 г.
7572
Рада ухвалили проєкт закону №0850, згідно якого, власник будинку автоматично отримує право на земель...
03 февраля 2021 г.
2211
Девелопер Вагиф Алиев сообщил, когда откроется второй магазин IKEA в Украине...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 марта 2025 г.
5592
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4815
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
27 марта 2025 г.
8619
Архітектор спроєктував цей будинок у 1959-му - в рік своєї смерті. Слідуючи плану більш як 60-р...
25 марта 2025 г.
492
Які варіанти телебачення пропонує Volia, як перевірити можливість підключення у вашій квартирі ...
25 марта 2025 г.
748
Як правильно обрати анкер і якими є практичні поради до його застосування...
Сегодня
1074
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
24 марта 2025 г.
846
На його меті – забезпечення можливості громадянам України отримати компенсацію або підтримку д...
20 марта 2025 г.
2230
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
447
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
703
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!