РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.592 EUR: 43.509
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.592
EUR 40.000 41.000 43.509
USD 41.500 41.999 41.592
EUR 43.350 44.039 43.509
Новость

34 земельні ділянки «Аркади» будуть виставлені на аукціон

Земельні ділянки знаходяться у містах Буча та Бровари, а також у селищі Михайлівка-Рубежівка
1086
29 января 2021 г.


Земельні ділянки "Аркади"
розпродатуть на аукціоні


Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставить на електронний аукціон земельні ділянки банку «Аркада», який недобудував три житлових комплекси. Перші ділянки виставлять у березні, повідомляє прес-служба ФГВФО.

На торги будуть виставлені 34 земельні ділянки під Києвом – у містах Буча та Бровари, а також у селищі Михайлівка-Рубежівка, яке входить до складу Києво-Святошинського району Київської області. На території Бучі буде запропоновано 12 ділянок площею 72,6 гектарів – ділянки межують між собою та утворюють великий масив.

Ще 19 ділянок площею 159 гектарів знаходяться у селищі Михайлівка-Рубежівка, три ділянки площею 9,9 гектарів – у Броварах.

Аукціони з продажу земельних ділянок банку проходитимуть на електронному майданчику «Prozorro.Продажі». Переможцем аукціону стане той, хто запропонує найвищу ціну за лот. Всі кошти, отримані від продажу та управління активами, будуть спрямовані на розрахунки з кредиторами неплатоспроможних банків.

У січні Фонд затвердив ліквідаційну масу банку «Аркада», яку оцінили в 1,3 мільярди гривень. ФГВФО гарантування розпочав ліквідацію банку – вона триватиме до 24 вересня 2023 року включно.

25 серпня Нацбанк вніс «Аркаду» до категорії неплатоспроможних. Фонд гарантування вкладів оголосив конкурс серед інвесторів, які б хотіли купити банк або створити на його базі перехідний банк. У січні 2019 року НБУ призупинив операції «Аркади» з залучення коштів від фізичних осіб.

  Интересно о ремонтах: ранее мы писали, как подобрать мебель после ремонта и стройки
Источник:
hmarochos
28 января 2021 г.
6372
КМДА підготувала проєкт меморандуму для вирішення проблем вкладників «Аркади»...
22 декабря 2020 г.
1274
Столичний забудовник заявив про плани взятися за добудову будинків «Аркади»...
01 декабря 2020 г.
1232
Кличко анонсував алгоритм добудови житла для ошуканих інвесторів Аркади...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 февраля 2025 г.
3067
Україна витратила на підготовку інфраструктури 300 мільйонів гривень, але через обстріли і нестачу к...
19 февраля 2025 г.
9270
Українські чиновники стверджують, що поточний текст угоди порушує вітчизняне законодавство та потреб...
06 февраля 2025 г.
2276
Нова постанова Уряду запроваджує автоматичний розгляд документів, що дають право на виконання підгот...
Вчера
11331
Три будівлі, повністю побудовані з деревини, створять простір, який дозволяє місту «дихати&raq...
20 февраля 2025 г.
5498
Подорож фунікулером триває п’ять хвилин і цей проєкт реалізовувався 15 років та коштував сім м...
19 февраля 2025 г.
5364
Перетворення млинів на галерею передбачало масштабне очищення будівлі від промислових елементів. Вті...
13 февраля 2025 г.
1524
12 березня відбудеться семінар "ПОДАТОК та ОБЛІК в БУДІВНИЦТВІ". Участь можлива у online та offline ...
07 февраля 2025 г.
1424
18 лютого відбудеться засідання Ради Будівельної палати України...
19 февраля 2025 г.
2100
20 лютого на конференції зустрінуться провідні експерти, будівельні компанії, виробники матеріа...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
3021
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
584
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!