РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.378 EUR: 48.801
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.378
EUR 40.000 41.000 48.801
USD 41.200 41.649 41.378
EUR 48.500 49.200 48.801
Новость

Недобуди Укрбуду: Київміськбуд ввів в експлуатацію одразу два ЖК

Київміськбуд ввів в експлуатацію ще два об'єкти Укрбуду
2357
14 декабря 2020 г.


+2 ЖК Укрбуду ведено
в експлуатацію


Державна архітектурно-будівельна інспекція видала сертифікати, що підтверджують відповідність закінченого будівництва двох недобудованих житлових комплексів корпорації Укрбуд - «Гармонія» і «Харківський».

Про це повідомляє пресслужба холдингової компанії "Киїміськбуд".

Зазначається, що незабаром інвесторів буде запрошено підписати необхідні документи та отримати право власності.

Таким чином, ЖК «Харківський» став 4-м об’єктом корпорації «Укрбуд», який добудувала та ввела в експлуатацію ХК «Київміськбуд». Перші дві секції житлового комплексу були введені раніше. ЖК «Гармонія» – 5-й завершений об’єкт.

Раніше були добудовані та введенні ЖК «Пектораль», ЖК «Сонячна Рів’єра» та ЖК «Новомостицький».

В компанії нагадують,що станом на грудень 2020 року Київміськбуд взяв на добудову 17 об’єктів корпорації «Укрбуд»: ЖК «Пектораль», «Новомостицька», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedom», «Lake House», «Twin House», «Urban Park», «Академ Парк», «Шевченківський», «Поділ Град», «Злагода», «Оберіг-2» і «Чарівне місто». Продовжуються переговори із замовниками будівництва щодо передачі ще двох об’єктів – ЖК «Solar city» та ЖК «Art House».

Нагадаємо, на початку грудня 2019 року ТОВ "Укрбуд Девелопмент", яке входить до складу Української державної будівельної корпорації "Укрбуд", заморозило будівництво на всіх своїх 26 об’єктах. За підрахунками гендиректора компанії "Укрбуд Девелопмент" Олега Майбороди, у недобудованих будинках придбали житло близько 13 тис. осіб.

Президент Володимир Зеленський 12 грудня 2019 року заявив, що недобудовану нерухомість компанії "Укрбуд" завершить Київміськбуд.

Пізніше стало відомо, що Київміськбуд прийняв на баланс 5 об'єктів Укрбуду і розпочав роботи на них. Тоді в компанії заявили, що не можуть взяти на баланс інші об'єкти Укрбуду, бо не можуть отримати необхідні дозволи та документи від органів держвлади.

У червні 2020 року інвестори житлових комплексів Укрбуду провели масштабні акції у Києві з вимогою до влади втрутитися у ситуацію та вирішити питання з передачею об'єктів на баланс Київміськбуду.

Після цього Кабінет Міністрів видав розпорядження, відповідно до якого Міноборони спільно з Мін'юстом мають розробити проєкт правочину для укладання необхідних угод, що дасть змогу завершити будівництво об’єктів Укрбуду.



Следите как решаются вопросы с недостроями "Укрбуда" в спецтеме Build Portal

Интересно о ремонтах: ранее мы писали о преимуществах керамической плитки, в качестве отделочного материала для ванных комнат
Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
11 декабря 2020 г.
1396
Експерти ринку нерухомості констатують, що ринок офісної нерухомості вже не буде таким, як раніше. Щ...
11 декабря 2020 г.
3069
Національний банк України вирішив не змінювати розмір облікової ставки...
22 сентября 2025 г.
3258
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3600
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189709
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 сентября 2025 г.
2840
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 сентября 2025 г.
2320
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
05 августа 2025 г.
1614
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та розширене засідання Ради директорів КБУ відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация