РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.100 EUR: 51.893
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.850 44.450 44.100
EUR 51.450 52.450 51.893
USD 44.010 44.435 44.100
EUR 51.850 52.551 51.893
Новость

Головні управління Держгеокадастру буде ліквідовано протягом двох місяців - Лещенко

Держгеокадастр закриє обласні управління протягом двох місяців. Відповідний наказ був підписаний 24 листопада
1619
08 декабря 2020 г.



Управління Держгеокадастру
буде ліквідовано


Головні управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в областях та місті Київ будуть ліквідовані через два місяці.
Про це повідомив голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

За його словами, відповідний наказ був підписаний 24 листопада.

“Встановити строк висування кредиторами вимог до територіальних органів Держгеокадастру, що ліквідуються, два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи у порядку, визначеному чинним законодавством”, - йдеться в наказі.



За словами Лещенка, після ліквідації існуючих управлінь будуть утворені територіальні структурні підрозділи апарату Держгеокадастру.

"Це одна з найбільших в історії України реорганізацій відомства. За попередніми оцінками, вона дозволить заощадити 500 млн грн і спрямувати їх на оцифрування країни, оптимізацію реєстрів та повноцінний запуск Національної інфраструктури геопросторових даних", - заявив голова Держгеокадастру.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України 16 листопада 2020 року прийняв постанову №1118 “Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру”, згідно з якою ліквідовуються як юридичні особи публічного права територіальні органи Держгеокадастру та створюються територіальні органи як структурні підрозділи апарату.

Внаслідок оптимізації та реорганізації Держгеокадастру, чисельність його працівників, яка наразі перевищує 10 тис., зменшиться майже на 60%.



Цікаво про ремонти: раніше ми писали про виробництво української фасадної сітки 
Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 декабря 2020 г.
1748
В Укравтодоре рассказали, как улучшили качество дорог, не повышая стоимости...
08 декабря 2020 г.
5469
Помощь бизнесу будут выплачивать с собранных во время карантина штрафов, опасаются эксперты...
07 декабря 2020 г.
2155
Турбина производит 312 МВт/ч в день, работая на полную мощность она может обеспечить суточную п...
16 марта 2026 г.
7427
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3754
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3489
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Сегодня
2310
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
26 марта 2026 г.
2667
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2342
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Нагадуємо, завтра відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 3.0
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реалізації проєктів і нової житлової політики
Киев
22
апреля
необходима регистрация