РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.430 EUR: 48.473
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.430
EUR 40.000 41.000 48.473
USD 41.200 41.649 41.430
EUR 48.000 48.700 48.473
Новость

На сайті містобудівного кадастру Києва з'являться нові онлайн-послуги

Департамент містобудування та архітектури КМДА планує розширювати функціонал сайту
1516
10 сентября 2020 г.


Нові онлайн-послуги на сайті
містобудівного кадастру

ЮРІЙ ТАЦІЙ, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА та начальник управління адміністративних послуг

Перші онлайн-послуги на сайті містобудівного кадастру проходять тестування у Департаменті містобудування та архітектури КМДА і вже скоро почнуть працювати для киян. Але і це ще не все.

Департамент планує розширювати функціонал сайту.

У майбутньому передбачаємо надання таких послуг у режимі онлайн:

- отримання довідки про присвоєння поштової адреси об'єктам будівництва у електронному вигляді;
- можливість онлайн подавати документи для отримання будівельного паспорту. Наразі ця послуга проводиться виключно через ЦНАПи, однак доцільно перевести її повністю в електронний вигляд, та зробити публічним сервісом;
- внесення проєктів будівництва до бази даних містобудівного кадастру. Ця інформація допоможе зняти частину запитань про те, що саме будується в місті і які документи має забудовник, а яких не має;
- прийняття та реєстрація контрольно-геодезичних зйомок і топографо-геодезичних робіт. Такі документи визначають розташування інженерних комунікацій та дотримання проєктами будівництва охоронних зон навколо комунікацій.



Сподіваюся, що ці амбітні наміри ми зможемо втілити найближчим часом. Але також чекаю на ваші відгуки та пропозиції, щоб врахувати їх у запланованих сервісах.



Интересно про строительство: ранее мы писали о принципах работы и преимуществах индукционных электрических котлов

Источник:
facebook
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
10 сентября 2020 г.
2010
Мораторий на проверки бизнеса продлили на полгода после окончания карантина...
10 сентября 2020 г.
4172
За І півріччя 2020 року капітальні інвестиції в будівництво скоротились майже на чверть...
10 сентября 2020 г.
2880
Натомість новий глава УЗ Володимир Жмак вважає за потрібне виділити в «Укрзалізниці» чот...
13 августа 2025 г.
3186
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
106004
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3310
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3445
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7512
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10607
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 августа 2025 г.
1225
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2984
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2075
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!