РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.318 EUR: 48.441
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.318
EUR 40.000 41.000 48.441
USD 41.070 41.601 41.318
EUR 48.200 48.900 48.441
Новость

Коронавірус вдарить по будівельникам. Світовій прогноз будівельної галузі змінено на негативний

Коронавірус позбавить прибутку забудовників. Міжнародне рейтингове агентство погіршило прогноз по світовому будівельному сектору через пандемію коронавируса
2574
22 апреля 2020 г.



Світовий прогноз для будівельної галузі
Буде складно


Міжнародне рейтингове агентство Moody's погіршило прогноз по світовому будівельному сектору через пандемію коронавируса.

За прогнозами аналітиків, доходи будівельних компаній знизяться в 2020 році, передає Build Portal.

На думку експертів, швидке поширення коронавируса, погіршення перспектив зростання світової економіки і падіння цін на нафту та інші сировинні товари підривають будівельну діяльність.

«Ми змінили наш прогноз по світовій будівельній галузі на негативний», - повідомляє агенство.

«Прогноз по галузі був стабільним з тих пір, як ми вперше присвоїли прогноз цієї галузі у вересні 2017 року. ... Ми змінили наш прогноз по світовій будівельній галузі на негативний. Цей прогноз відображає наші очікування щодо основних умов ведення бізнесу в галузі на 2020 рік », - йдеться в документі.

На думку експертів, пандемія призведе до значного зниження активності в сфері житлового, приватного і нежитлового будівництва в США, особливо щодо офісних будівель, готелів та сфери роздрібної торгівлі. Проекти в енергетичному і гірничодобувному секторах також будуть відкладені через низькі цін на нафту та інші сировинні товари.

Експерти передрікають суттєве зниження активності в секторах житлового, індивідуального та нежитлового будівництва в США.

«Точно так само по всій Європі обмеження і соціальні дистанції збільшують ризик затримок, скасування проектів», - підкреслюють аналітики.

Проблема торкнеться і Австралію, при цьому в Китаї, за даними Moody's, будівельна діяльність вже відновилася, що дозволить китайським будівельникам відшкодувати більшу частину втрачених доходів ще до кінця 2020 року.

«Moody's може змінити прогноз по світовій будівельній галузі на стабільний, якщо динаміка зростання сукупної середньої виручки рейтингованих компаній збільшиться ... протягом наступних 12-18 місяців», - наголошується в документі.

 

ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
 

Источник:
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Карантин и строительство
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
21 апреля 2020 г.
1467
У містах вже сконцентровано більше половини населення Землі. Якими будуть мегаполіси за 50 років...
21 апреля 2020 г.
12211
Рынок недвижимости не останется прежним. Что изменится под влиянием пандемии и на какие тренды следу...
17 апреля 2020 г.
2659
Выход из кризиса под 9%. Как Кабмин упростил "доступные кредиты" и кто их сможет получить...
22 сентября 2025 г.
3364
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3655
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189775
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 сентября 2025 г.
2934
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1693
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация