РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.289 EUR: 44.968
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.289
EUR 40.000 41.000 44.968
USD 41.070 41.490 41.289
EUR 44.630 45.230 44.968
Новость

Шулявський міст та інші проекти: що встигли реалізувати в Києві цього року

У 2019 році обіцяли повністю запустити електронний квиток і реконструювати «Тарілку» на Либідській, почати будівництво Шулявського мосту. Що встигли почати або закінчити у столиці цього року?
2961
23 декабря 2019 г.



Пішохідний міст над Володимирським узвозом


У 2019 році обіцяли повністю запустити електронний квиток і реконструювати «Тарілку» на Либідській, почати будівництво Шулявського мосту. The Village розповів про проєкти, які встигли почати або закінчити у столиці цього року.

Пішохідний міст відкрили до Дня Києва – 26 травня. Його вартість становила 275 мільйонів гривень. Щоправда, після відкриття з ним почались проблеми: прозоре скло у підлозі пошкодили у перший день після запуску, пізніше по мосту проїхався Mersedes. Скло врешті-решт замінили на броньоване. Це захистить підлогу від вандалів, а якщо на склі з’являтимуться подряпини, їх можна буде відполірувати.


Станція метро «Святошин»

За рік на станції метро «Святошин» повністю оновили платформу і приміщення станції та один із двох вхідних вестибюлів.



Ремонтні роботи обіцяли закінчити до кінця 2017 року, а завершили лише за два роки. Комунальники встановили ліфти, облаштували смуги тактильною плиткою для людей з інвалідністю. У всіх приміщеннях станції встановили систему відеоспостереження, нову систему оповіщення та нову протипожежну сигналізацію. Вартість реконструкції – понад 150 мільйонів гривень.


Інспектори з паркування

Хоча інспектори з паркування почали свою роботу ще у квітні 2019 року, евакуюють автівки вони лише з серпня. Інспектори працюють у парі з патрульними, адже поки що евакуйовувати авто самотужки вони не можуть – не мають необхідного обладнання.



Також цьому перешкоджає юридична колізія, яка є у постанові Кабміну, що регламентує дії інспекторів з паркування під час евакуації. Поки що робота інспекторів обмежується найбільш запаркованими вулицями у центрі міста та простором біля станцій метро: проспектом Хмельницького, бульваром Лесі України, вулицею Шота Руставелі, станціями метро «Лісова», «Академмістечко» та «Святошин».


Реконструкція Шулявського мосту

Роботи з демонтажу на Шулявському мості почалися у березні 2019 року. Міський голова Віталій Кличко тоді ж заявляв, що рух шляхопроводом планують відкрити наприкінці року. Головну конструкцію нового Шулявського мосту над проспектом Перемоги встановили у жовтні.



Щоб закінчити будівництво мосту, треба знести цех колишнього заводу «Більшовик» на проспекті Перемоги. Київрада пообіцяла його викупити та демонтувати.


Третя черга парку «Наталка» на Оболоні

У 2019 році відкрили третю чергу парку «Наталка» на Оболоні. Третя черга парку – це майже 9 гектарів облаштованої території. Ремонт зробили від центрального входу в парк до гольф-клубу.



В оновленій частині парку облаштували вхід, пішохідні доріжки, сходи та пандуси, встановили сучасні лави та урни, камери відеоспостереження і тривожні кнопки, навігаційні таблички, сучасне освітлення, систему поливу. Також тут є своє футбольне поле, універсальне поле для баскетболу, волейболу, тенісу і спортивний майданчик з інклюзивними елементами.


Початок будівництва метро на Виноградар

Будівництво метро на Виноградар почали лише в листопаді. Уже закінчено демонтажні роботи там, де нова ділянка приєднується до лінії метрополітену – за станцією «Сирець». Вартість будівництва обійдеться бюджету столиці майже у 6 мільярдів гривень. Місто вже надало кошти на виконання робіт і придбання специфічного обладнання – понад 2,5 мільярда гривень.

За планом метро мають побудувати до 2021 року. Насамперед зроблять дві станції – «Мостицька» та «Проспект Правди», а також відгалуження у бік станції «Виноградар». Під час їхнього будівництва вперше в Києві планують використати технологію вертикальних тунелів.

Відкрили Банкову для пішоходів

У травні вулицю Банкову в Києві, на якій розташований Офіс президента, відкрили для вільного проходу. Ворота на Банкову відкрили з боку Лютеранської та з боку Інститутської вулиць. Наприкінці грудня навпроти Офісу президента облаштують безкоштовну ковзанку.

Kyiv Food Market на «Арсенальній»

Kyiv Food Market почав роботу біля станції метро «Арсенальна» наприкінці вересня. Це понад два десятки закладів у колишньому павільйоні заводу «Арсенал» на Печерську.

Це спільний проєкт засновника «Міського ринку їжі» в Одесі Алекса Купера та власника мережі ресторанів La Famiglia (Vino e Cucina, Vero Vero, Catch, Bigoli) Михайла Бейліна. Окрім закладів «Людей Купера» та La Famiglia, у Kyiv Food Market взяли участь проєкти «Ресторанів Гусовських» (Adelle, Liberty by Napule), Анни Козаченко (Milk Bar, Good Girl) і Тараса та Оксани Сердюків (BAO, NAM). Резиденти адаптували меню своїх флагманських закладів під формат ринку, обравши різні концепції – від італійської до паназійської кухонь.


Відкриття Blockbuster Mall

20 листопада розпочала роботу перша черга торгового центру Blockbuster Mall на проспекті Бандери. Поки на території ТРЦ працює тільки супермаркет «Сільпо». Решта магазинів будуть запускати поступово. Саме в цьому торговому центрі IKEA планує відкрити свій перший магазин в Україні. Площа першої черги становить 190 тисяч квадратних метрів, а загальна площа має перевищити 450 тисяч квадратних метрів.


«Планета кіно» у ТРЦ River Mall

Кінотеатр мережі «Планета кіно» у серпні розпочав роботу в новому ТРЦ River Mall на Дніпровській набережній. Це також другий в Україні кінотеатр, у якому застосовують технологію IMAX with Laser, що передбачає лазерне проєктування фільмів на екран формату IMAX.

У новій «Планеті кіно» близько 1 500 місць для глядачів і десять кінозалів. Екран IMAX розміром 24 на 15 метрів в Україну доставляли судном з Канади. У комплексі облаштували вхід для людей з інвалідністю, адаптували двері, ліфти та вбиральні. Зони для візків передбачили у всіх залах, крім зали 4DX, в IMAX-залі для цього демонтували три крісла.

Повернення Гостиного двору в державну власність

На початку листопада Київський апеляційний суд закрив справу щодо накладання арешту на будівлю Гостиного двору. Нині Фонд держмайна завершив процедуру повернення Гостиного двору в державну власність. Влада має ухвалити рішення про те, хто фінансуватиме відновлення будівлі: з бюджету Києва чи коштом інвестора. Щоб завершити реконструкцію Гостиного двору, потрібно 500 мільйонів гривень.



Встановлення контейнерів для сміття

Перевізники сміття у липні запустили пілотний проєкт роздільного збору відходів у дворах міста. Під час тестування оберуть найбільш ефективну модель сортування. Загалом планують встановити три тисячі сміттєвих контейнерів для окремих побутових відходів – пластику і скла.



У 2019 році встановили 120 контейнерів для збору пластику та скла.

13 декабря 2019 г.
2520
Після встановлення останнього прогону нового Шулявського шляхопроводу будівельники вже завершили зва...
05 декабря 2019 г.
4279
Голландские специалисты переместили готовые прогоны Шулявского моста в проектное положение, соединив...
20 ноября 2019 г.
3128
Заступник київського мера Микола Поворозник показав, як просуваються роботі на будівельному майданчи...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
Вчера
4695
Це може призвести до повного припинення діяльності основної програми компенсацій в Україні в наступн...
Вчера
1884
Для цього народні депутати пропонують передбачити відповідні видатки із загального бюджетного фонду...
31 октября 2024 г.
2611
Згідно з ухваленим документом, громадським об'єднанням, які опікуються охороною культурної спадщини,...
Вчера
1150
Всередині нього буде знаходитися величезний атріум зі спіралеподібною вежею в центрі. Навколо цієї в...
Вчера
525
Автор проєкту, відомий японський архітектор Шигеру Бан, зазначає, що музей є роботою з органічним фа...
31 октября 2024 г.
3369
Автори проєкту вирішили перепланувати об'єм будинку та оптимізувати його просторову конфігурацію від...
22 октября 2024 г.
1406
Захід стане майданчиком для конструктивного діалогу, висловлювання та обговорення різноманітних думо...
15 октября 2024 г.
1685
19 листопада усі провідні бімщики країни знову зустрінуться, щоб подискутувати, обговорити події, но...
10 октября 2024 г.
1266
У Києві відбудеться професійний форум, де зберуться провідні експерти та фахівці будівельної га...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
345
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
18 марта 2024 г.
3673
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!