РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.267 EUR: 48.705
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.267
EUR 40.000 41.000 48.705
USD 42.200 42.550 42.267
EUR 48.600 49.249 48.705
Новость

Украина поднялась на 55 позиций в рейтинге привлекательности инвестиций в "зеленую" энергетику

Украина заняла 8 место и поднялась сразу на 55 позиций в рейтинге привлекательности развивающихся стран с точки зрения инвестиций в возобновляемую энергетику в 2019 году

1291
29 ноября 2019 г.


В 2018 году инвестиции в «зеленую» энергетику составил 801 млн долларов

Украина заняла 8 место и поднялась сразу на 55 позиций в рейтинге привлекательности развивающихся стран с точки зрения инвестиций в возобновляемую энергетику в 2019 году. Об этом говорится в ежегодном отчете Climatescope 2019, подготовленном исследовательским агентством Bloomberg New Energy Finance.

В прошлогоднем рейтинге Украина занимала 63 место, а в отчете 2019 поднялась сразу на 8 место.

Верхние строчки рейтинга традиционно поделили крупнейшие развивающиеся: Индия, Чили, Бразилия, Китай, Аргентина. К ним присоединились Иордания и Кения.

Аналитический центр утверждает, что причиной роста стали реформы энергетического сектора, привлекательные "зеленые" тарифы и налоговые ставки.

В 2018 году европейские страны, не входящие в Евросоюз, установили рекорд по привлеченным инвестиций в чистую энергию в размере 2,2 миллиарда долларов. Сумма по 2018 составила более четверти от общего объема инвестиций в регион за последнее десятилетие.

Рост произошел в основном из-за скачка инвестиционных потоков в Украину, который в 2018 году составил 801 млн долларов по сравнению с 46 млн долларов в 2017 году.

При этом, сохраняется высокий потенциал роста объема инвестиций, поскольку за последнее десятилетие страны Европы, не входящих в Евросоюз, получили всего 6% от общего капитала чистой энергии, вложенного в развивающиеся рынки.

В целом, по данным Bloomberg New Energy Finance, в 2018 году в странах с развивающейся экономикой было установлено 107 ГВт мощностей станций с возобновляемыми источниками энергий.

Напомним, что на этой неделе Кабмин уволил Сергея Савчука с поста главы Госэнергоэффективности. 

Читайте также о том о "подводных камнях" нового энергорынка.

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 ноября 2019 г.
1364
Більшість українців не підтримують ідею відкриття ринку сільськогосподарської землі і висловилися б ...
29 ноября 2019 г.
2718
У рамках фестивалю Steel Freedom Architecture Festival 2019  буде підписано меморандум щод...
29 ноября 2019 г.
2148
Голова «Укрзалізниці» повідомив, що у компанії планують збудувати євроколію зі станції &...
21 ноября 2025 г.
3355
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3611
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3824
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
21 ноября 2025 г.
2716
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й...
04 ноября 2025 г.
1897
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання т...
24 октября 2025 г.
3186
Цього року InterBuildExpo відбудеться з 22 по 24 жовтня. Розділи виставки та повна ділова прогр...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация