РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.486 EUR: 44.747
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.486
EUR 40.000 41.000 44.747
USD 41.200 41.660 41.486
EUR 44.540 45.241 44.747
Новость

На фасаді 7-поверхової офісної будівлі у Львові встановили 1000 сонячних панелей

У Львові на 7-поверховій будівлі центрального офісу компанії ОККО завершили встановлення 1000 сонячних панелей загальною площею 16,2 тис кв м, що вироблятимуть 200 тис. кВт/год на рік
2919
08 октября 2019 г.



На встановлення сонячних панелей компанія витратила 7,5 млн грн

У Львові на 7-поверховій будівлі центрального офісу компанії ОККО завершили встановлення 1000 сонячних панелей загальною площею 16,2 тис кв м, що вироблятимуть 200 тис. кВт/год на рік.

Це перша будівля у Львові з такою кількістю розміщених сонячних панелей та найбільша у Західній Україні фасадна СЕС.

На встановлення сонячних панелей компанія витратила 7,5 млн грн. Усю отриману електроенергію планують продавати за «зеленим тарифом» на енергоринок України.

«Завершили монтаж найбільшої в Західній Україні фасадної сонячної електростнації на 7-ми поверховій будівлі нашого центрального офісу у Львові., - повідомив на своїй сторінці у Facebook засновник і глава наглядової ради ОККО Віталій Антонов. - До комплекту станції увійшло майже 1000 панелей, які встановлено на даху і фасаді. Загальна площа покриття - 1620 квадратних метрів, потужність станції - до 200 тисяч кВт/годин на рік. Цього достатньо, щоб упровдовж місяця повністю покрити потреби в електроенергії 10 стоквартирних будинків».

Антонов також нагадав, що ОККО першими на ринку на своїх АЗК запропонували клієнтам підзарядки для електрокарів, і повідомив, що протягом наступного року компанія планує завершити встановлення ще 350 електрочарджерів.

Читайте також про те, що у цьому році в Україні інвестовано у «зелену» енергетику більше 2 млрд євро. А такожп ро те, що міністр вважає, що Україна перейде на 100% відновлювану енергетику раніше 2050 року.

08 октября 2019 г.
2896
Британське житлове міністерство (Ministry of Housing) представило проект нового «зеленого&raqu...
08 октября 2019 г.
2024
За 9 місяців цього року в Україні інвестовано 2 млрд євро у понад 2500 МВт нових потужностей "чистої...
08 октября 2019 г.
2108
Рада ухвалила Закон про оренду державного та комунального майна. Що зміниться в процедурі надання та...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 марта 2025 г.
5548
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4808
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
27 марта 2025 г.
8579
Архітектор спроєктував цей будинок у 1959-му - в рік своєї смерті. Слідуючи плану більш як 60-р...
25 марта 2025 г.
484
Які варіанти телебачення пропонує Volia, як перевірити можливість підключення у вашій квартирі ...
25 марта 2025 г.
744
Як правильно обрати анкер і якими є практичні поради до його застосування...
24 марта 2025 г.
836
На його меті – забезпечення можливості громадянам України отримати компенсацію або підтримку д...
20 марта 2025 г.
2187
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
435
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
696
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!