РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.917 EUR: 50.455
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.500 44.100 43.917
EUR 50.000 51.000 50.455
USD 43.640 44.039 43.917
EUR 50.460 51.010 50.455
Новость

Норвежська компанія інвестує 1,1 млрд євро у будівництво вітрової станції потужністю 742,5 МВт у Запорізькій області

Норвезька компанія NBT планує побудувати на Запоріжжі найбільшу в Європі берегову вітрову електростанцію

2651
25 сентября 2019 г.

Угода про будівництво вітропарку Zophia була підписана у Давосі

Норвезька компанія NBT планує побудувати на території Якимівської та Кирилівської об’єднаних територіальних громад Запорізької області вітрову електростанцію потужністю 742,5 МВт.
За інформацією Управління зовнішніх зносин та ЗЕД облдержадміністрації, угода про будівництво вітропарку Zophia (Зофія) була підписана компанією у січні 2019 року в Давосі.

У рамках проекту заплановано встановити 120 вітроенергетичних установок. До будівництва ВЕС мають намір залучити до 500 осіб, а для обслуговування станції - 150-200 осіб.
Найбільшу в Європі берегову вітрову електростанцію «Зофія» планують здати в експлуатацію до 2022 року.

У будівництво ВЕС буде інвестовано 1,1 млрд євро.

«Така значна інвестиція міжнародного інвестора матиме великі переваги для сектору відновлюваної енергетики України, - заявив віце-президент NBT Торстейн Йенссен. – У нас є програма взаємодії з громадами, яка дає можливість місцевим жителям надсилати пропозиції, а ми профінансуємо найбільш проблемні та важливі».

Раныше ми писали про те, що Google інвестує у "зелену" енергетику 2 млрд. доларів. А також про те, що інвестиції у "чисту" енергетику досягли рекордного рівня

Источник:
ecotown
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
25 сентября 2019 г.
3350
Мост в Балаклейском районе между поселками Донец и Андреевка – самый длинный в Харьковской обл...
25 сентября 2019 г.
1982
Дмитро Давтян та Олександр Спасибко, звільнення яких з посад своїх заступників анонсував Віталій Кли...
25 сентября 2019 г.
4176
Саудовская Аравия приступила к реализации проекта гигантского технологического города на берегу Крас...
16 марта 2026 г.
7296
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3606
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3420
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Сегодня
1304
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
26 марта 2026 г.
2529
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2229
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация