РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.250 EUR: 48.382
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.250
EUR 40.000 41.000 48.382
USD 41.000 41.490 41.250
EUR 48.160 48.771 48.382
Новость

Ветроэлектроэнергия в США стала дешевле газа

В США теперь дешевле строить и эксплуатировать ветряные электростанции, чем покупать ископаемое топливо. Об этом в своем ежегодном отчете рассказали в Министерстве энергетики страны

2781
21 августа 2019 г.



В 2018 году средняя стоимость опустилась ниже $20 за МВт/час

Министерство энергетики США выпустило доклад, в котором приводятся данные, отражающие состояние ветроэнергетики в стране за 2018 год. Анализ показывает, что цены на оборудование падают, даже если новые конструкции турбин увеличивают выработку. В результате последние ветряные электростанции стали настолько дешевыми, что их можно строить и эксплуатировать дешевле, чем добывать или закупать природный газ.

Ветроэнергетика при этом еще дешевле из-за налоговых льгот, предоставляемых возобновляемым источникам энергии. Однако вскоре власти хотят их отменить, так как спрос на электроэнергию из чистых источников стал стабильным.

В США цены на ветровую энергию росли вплоть до 2009 года и достигали пикового уровня около $70 за МВт/час. С тех пор наблюдается очень устойчивое снижение, и в 2018 году средний показатель по стране впервые опустился ниже $20 за МВт/час.

В докладе используется оценка будущих цен на природный газ, которые показывают постепенный рост примерно на $10 за МВт/час до 2050 года. Но цена на природный газ сам по себе, без учета стоимости вреда для планеты, уже превышает $20 за МВт/час. Это означает, что ветер, который используют в центре США, уже дешевле, чем природный газ, а ветер, расположенный в других частях страны, стоит примерно столько же.

Ранее мы рассказывали о том, что Tesla будет предлагать в аренду солнечные панели для жилых домов, а также о том, что в Великобритании количество электрозарядок для автомобилей превысило количество топливных АЗС.

Источник:
hightech
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
21 августа 2019 г.
2936
Советник Президента Олег Устенко заявил, что крупные государственные компании-монополисты следует пр...
21 августа 2019 г.
3977
Около села Теребля на месте бывшей стихийной свалки запущена новая СЭС мощностью 10 МВт...
13 августа 2025 г.
3409
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
187535
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3440
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 сентября 2025 г.
1750
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
04 сентября 2025 г.
2148
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1399
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та розширене засідання Ради директорів КБУ відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация