РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.194 EUR: 49.468
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.194
EUR 40.000 41.000 49.468
USD 42.000 42.369 42.194
EUR 49.300 49.950 49.468
Новость

Дороги до Києва відремонтують

Укравтодор відзвітував про дорожні роботи у межах Київської області, які планує завершити.

3692
19 декабря 2018 г.


Рік закінчився, а ремонт - продовжується

У Київській області наступного року пріоритетним проектом стане М-05. Це траса Київ – Одеса, роботи на якій у межах Київської області планується завершити. Про це повідомляє прес-служба Укравтодору.

Також планується побудувати кругову розв’язку на Р-03 та два шляхопроводити на дорозі Київ- Знам’янка.

У 2018 році на найпопулярнішому туристичному маршруті - трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса у Київській області цього року виконано основні види робіт з капітального ремонту на ділянках дороги, що проходять у Києво –Святошинському, Васильківському та Білоцерківському районах області.

Цього року у Київській області завершено основні роботи з капітального ремонту на автомобільній дорозі М-07 у с. Гостомель, завершено поточний середній ремонт автомобільної дороги Р-03 Північно-Східний обхід м. Києва, під’їзд до М-03, та на дорогах: Т-10-19 Феневичі –Бородянка –Макарів-Бишів (населені пункти Фасова та Фасівочка) та Т-10-12 Київ – Боярка.

На автомобільній дорозі М-05 Київ –Одеса, в рамках капітального ремонту, проводились роботи на мосту через р. Стугна, та розпочато роботи на шляхопроводі через залізницю на автомобільній дорозі Н-01 Київ-Знам’янка у м. Миронівка.

Продовжили цього року працювати над влаштуванням розв'язки кільцевого типу на автомобільної дорозі М-03 у Бориспільському районі.

Джерело: прес-служба Укравтодору

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 декабря 2018 г.
2621
Кошти підуть на оновлення шкіл та дитячих садків, закупівлю спецтехніки та шкільних автобусів, облаш...
18 декабря 2018 г.
2786
Аукцион назначен на 14 января 2019 года. ...
18 декабря 2018 г.
2823
Середня ціна за метр квадратний на первинному ринку в Києві від 15900 гривень з наближенням готовнос...
21 ноября 2025 г.
3577
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3700
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3971
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
11 декабря 2025 г.
2058
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
04 декабря 2025 г.
960
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
27 ноября 2025 г.
1411
У ході події пройде захист 10 кращих проєктів конкурсу перед членами журі та буде визначено переможц...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!