РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.751 EUR: 47.386
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.751
EUR 40.000 41.000 47.386
USD 41.500 42.005 41.751
EUR 47.140 47.840 47.386
Новость

В Украине хотят запретить ввод в эксплуатацию жилья без детских садов, школ и поликлиник

Депутаты предложили запретить ввод в эксплуатацию жилья без социальной инфраструктуры
3113
26 сентября 2018 г.




Одновременно с жильем нужно будет вводить в эксплуатацию соцобъекты

Группа народных депутатов зарегистрировала законопроект №9118 о запрете ввода в эксплуатацию жилых объектов без детских садов, школ и поликлиник.

"Проект закона исключает принятие в эксплуатацию (жилых) объектов, если предварительно не приняты в эксплуатацию объекты общественного обслуживания населения социальной сферы (учреждения дошкольного образования, учреждения общего среднего образования, учреждения здравоохранения), которые входят в состав утвержденной проектной документации", - указано в пояснительной записке к законопроекту.

26 сентября 2018 г.
2627
Гройсман заборонив УЗ підвищувати тарифи на вантажоперевезення без згоди бізнесу...
25 сентября 2018 г.
3707
Рост строительства инженерных сооружений составил 11,9%, нежилых зданий – рост менее одного пр...
25 сентября 2018 г.
2669
Юрий Луценко отметил, что отрасль — а именно разрешения на строительство — стала одной и...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3906
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6129
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4909
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Вчера
4541
Пентхауси №80 та №82 продаються разом із можливістю їх об'єднання у чотирирівневу резиденцію з прива...
24 апреля 2025 г.
5662
В основі технології лежить методика використання сонячної енергії для розплавлення місячного грунту ...
Вчера
885
Дізнайтеся, чому Alliance Novobud — лідер серед забудовників бізнес-класу. Якість будівництва,...
11 апреля 2025 г.
1740
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1483
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
552
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
763
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!