РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.220 EUR: 48.163
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.220
EUR 40.000 41.000 48.163
USD 41.050 41.490 41.220
EUR 48.100 48.771 48.163
Новость

CATERPILLAR та KENNAMETAL оголосили про співпрацю в сфері ріжучого обладнання для дорожніх машин

Компанія Caterpillar повідомила про угоду з Kennametal*, яка націлена на надання клієнтам по всьому світу спеціалізованих роторів і твердосплавних ріжучих інструментів для перемішування і фрезерування дорожнього покриття
1265
04 мая 2018 г.



Компанія Caterpillar повідомила про угоду з Kennametal*, яка націлена на надання клієнтам по всьому світу спеціалізованих роторів і твердосплавних ріжучих інструментів для перемішування і фрезерування дорожнього покриття.

"Ця співпраця дозволить забезпечити нашим клієнтам доступ до повного асортименту роторів і довговічних твердосплавних ріжучих інструментів через дилерську мережу Cat® - говорить Пол Кларк (Paul Clark), Генеральний директор напрямку дорожньобудівельної техніки компанії Caterpillar. - Це ще один крок до підвищення якості обслуговування наших замовників".

Піт Драгіч (Pete Dragich), віце-президент Kennametal і президент підрозділу інфраструктурного будівництва, зазначив: "Ця партнерська угода заснована на стабільній репутації обох компаній в галузі дорожнього будівництва і покликана підвищити якість обслуговування клієнтів. Об'єднавши наші перевірені продукції і величезний досвід з висококласними машинами Cat® і їх значною дилерською мережею, ми зможемо надати першокласне ріжуче обладнання для фрезерування дорожніх покриттів замовникам по всьому світу".


* Kennametal - ось уже 75 років один з провідних світових розробників промислових технологій. Компанія лідирує в сфері інноваційних матеріалів, вивчає і розробляє нові інструменти і зносостійкі матеріали, допомагаючи клієнтам підвищувати продуктивність. Замовники з аерокосмічної, енергетичної, транспортної галузей, а також ті клієнти, які займаються землерийними і загальнопромисловими роботами звертаються в Kennametal за допомогою в підвищенні точності і ефективності операцій. Щодня 11 000 співробітників допомагають компаніям з більш ніж 60 країн світу зберігати конкурентоспроможність. За 2017 рік прибуток компанії Kennametal склав близько 2,1 мільярдів доларів США.

Джерело: zeppelin.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости компаний *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
03 мая 2018 г.
1697
22 квітня в столиці відбувся щорічний Київський півмарафон - 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon...
03 мая 2018 г.
1972
Компания собирается поддерживать и юношескую сборную...
02 мая 2018 г.
1410
Выставка Budma существует с 1978 года. Она считается крупнейшим в Центральной и Восточной Европе фор...
13 августа 2025 г.
3366
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
181801
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3414
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 сентября 2025 г.
1475
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
04 сентября 2025 г.
2017
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1362
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!