РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.266 EUR: 48.893
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.266
EUR 40.000 41.000 48.893
USD 42.100 42.541 42.266
EUR 48.750 49.490 48.893
Новость

Укрпошта начала строительство нового сортировочного центра во Львове

Первую очередь планируется закончить до конца І квартала 2019 года
1785
25 апреля 2018 г.



ПАО «Укрпошта» планирует запустить первую очередь нового сортировочного центра во Львове в І квартале 2019 года, сообщил глава компании Игорь Смелянский.

«Первая фаза – около 7 тыс. кв. м. Мы в первую очередь планируем наладить собственную обработку посылок и корреспонденции. И потенциально очень рассчитываем на привлечение импортно-экспортных потоков», – отметил он.

По словам Смелянского, работы по проекту уже начаты, на данный момент идет очистка территории под строительство.

«Уже отыгран тендер по проектированию сортировочного центра, будет три очереди запуска с ростом объема бизнеса. Первую очередь планируем закончить до конца І квартала 2019 года», – подчеркнул глава «Укрпошты».

Он отметил, что проект предполагает модульное развитие и будет достраиваться в зависимости от роста объема обрабатываемой корреспонденции.

Источник: БизнесЦензор

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
24 апреля 2018 г.
3030
Она включает 11 пунктов, которые помогают обманутым вкладчикам легализовать свои квадратные метры, н...
24 апреля 2018 г.
1956
Сонячна станція, яка складатиметься з 5 тисяч сонячних панелей і займатиме 37 га, розташують на тери...
24 апреля 2018 г.
3244
С 2018 года Укравтодор внедряет систему, которая предусматривает гарантийные сроки на средний ремонт...
21 ноября 2025 г.
3453
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3637
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3859
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
27 ноября 2025 г.
1134
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
27 ноября 2025 г.
1261
У ході події пройде захист 10 кращих проєктів конкурсу перед членами журі та буде визначено переможц...
21 ноября 2025 г.
2777
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация