РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.220 EUR: 48.163
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.220
EUR 40.000 41.000 48.163
USD 41.050 41.490 41.220
EUR 48.100 48.771 48.163
Новость

В Мелитополе открывают литейный завод

Мощность предприятия – 3600 тонн литья в год. Завод в первую очередь будет производить заготовки для ГК «Турбоком»
2080
20 апреля 2018 г.



В ближайшее время в Мелитополе группа компаний «Турбоком» откроет новый производственный комплекс «ЭкоПромЛит». Основные направления его деятельности: литейное производство чугуна по газифицируемым моделям (ЛГМ). 

В настоящее время в развитых странах этим методом производится до 30 % литья. Метод ЛГМ позволяет производить качественное литье сложных корпусных деталей без использования токсичных смол и материалов, и является универсальным для черных и цветных металлов. 

Мощность предприятия – 3600 тонн литья в год. Этот завод в первую очередь будет производить заготовки для ГК «Турбоком» и других отечественных заказчиков.

Продукция «ЭкоПромЛит» также будет экспортироваться в страны Европы, Азии, Беларусь, Казахстан, Узбекистан. 

Инвестор рассчитывает, что во втором квартале 2018 года число работающих на новом заводе составит 54 человека. В ІІІ-ІV кварталах штат увеличится до 100 человек. Заработная плата на предприятии будет 7000-15 000 грн. Завод уже объявил о наборе рабочих. 

Источник: UBR.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 апреля 2018 г.
6289
Опираясь на статистику и мнения экспертов разбираемся в сути главных мифов первичного рынка нед...
19 апреля 2018 г.
2806
На предприятии будут применены самые передовые технологии, которые сегодня используются в странах ЕС...
19 апреля 2018 г.
2770
Киевский апелляционный суд отменил решение Соломенского райсуда столицы, признавшего за гражданином ...
13 августа 2025 г.
3375
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
181809
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3420
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 сентября 2025 г.
1489
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
04 сентября 2025 г.
2028
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1369
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!