РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.494 EUR: 48.712
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.494
EUR 40.000 41.000 48.712
USD 41.200 41.649 41.494
EUR 48.150 48.900 48.712
Новость

Дома столичного региона: наиболее ощутимо подешевели особняки в Броварском районе

В первом квартале 2018 г. средние цены уменьшались как на дома в Киеве, так и в пригороде
3562
06 апреля 2018 г.



В первом квартале 2018 г. средние цены уменьшались как на дома в Киеве, так и в пригороде. Об этом в своем ежеквартальном обзоре ситуации на рынке частных домов Киева и пригородной зоны сообщили аналитики портала 100realty.ua.

Так, за последние три месяца дома в Киеве подешевели на 1,4 % до 939 долл. за кв. м, а в пригороде – на 1,3 % до 767 долл. Но если в пригороде снижение средних цен коснулось всех приближенных районов, то в самом Киеве в двух районах цены устояли и даже немного выросли.

Так, в Подольском районе зафиксирован рост средних цен на 0,1 % до 1112 долл. за кв. м, и в Святошинском – на 0,3 % до 875 долл. за кв. м. В остальных районах Киева снижение средних цен составило от 0,1 % в Деснянском до 2,9 % в Дарницком районе.

В пригороде за первые три месяца 2018 г. наиболее ощутимо подешевели особняки в Броварском районе – на 2,1 %. Меньше всего цены снизились на дома в Вышгородском районе – на 0,2 %. В остальных приближенных к Киеву районах области снижение средних цен на частные дома было следующим: Бориспольський – 0,4 %, Васильковский – 1,9 %, Киево-Святошинский – 1,6 %, Обуховский – 0,7 %.

В 20 % киевских домов низкого ценового сегмента средневзвешенная цена предложения составила 486 долл. за кв. м, а в 20 % домов высшего ценового сегмента – 1595 долл. за кв. м. В пригороде эти показатели составляют 290 и 1576 долл. за кв. м.

Источник: 100realty.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
аналитика: недвижимость *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
03 апреля 2018 г.
3452
По итогам марта 2018 года резко увеличилось количество предлагаемых к продаже квартир на вторичном р...
02 апреля 2018 г.
2191
Общий рост операций с недвижимостью в прошлом году, по мнению аналитиков, не был вызван ростом уровн...
23 марта 2018 г.
1564
Арендная активность будет расти, благодаря укреплению и расширению бизнеса корпоративных арендаторов...
22 сентября 2025 г.
3321
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3628
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189745
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 сентября 2025 г.
2898
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1661
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация