РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.990 EUR: 50.176
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.990
EUR 40.000 41.000 50.176
USD 42.910 43.281 42.990
EUR 49.990 50.689 50.176
Новость

АНОНС: конференція «Інноваційні енерго та ресурсоефективні будівельні матеріали та конструкції в сучасному будівництві, реновації та реставрації» (ЗАХІД ВІДБУВСЯ)

22 лютого 2018 року в рамках виставки  «Ваш дім, Одеса» відбудеться конференція «Інноваційні енерго та ресурсоефективні будівельні матеріали та конструкції в сучасному будівництві, реновації та реставрації».
1804
22 февраля 2018 г.







Конференція 

Інноваційні енерго та ресурсоефективні будівельні матеріали
та конструкції в сучасному будівництві, реновації та реставрації 



Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів організовує в рамках XXXI міжнародної виставки по будівництву, новим технологіям і матеріалам «Ваш дім, Одеса» 22 лютого 2018 року конференцію «Інноваційні енерго та ресурсоефективні будівельні матеріали та конструкції в сучасному будівництві, реновації та реставрації»


Початок: 22 лютого 2018 року, 12:30
Адреса: м. Одеса, Морвокзал, вул. Приморська 6

 

* У прогамі можливі зміни та доповнення

Завантажити програму у форматі PDF >>>

Участь в заходах безкоштовна!

Отримати запрошення на виставку «Ваш дім, Одеса»: https://expo-odessa.com/ru/vdo-visitors  
Реєстрація на конференцію: https://expo-odessa.com/ru/vdo-meropiyatiy 


Джерело: expo-odessa. com
Інформація опублікована на правах реклами


Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Анонсы форумов, конгрессов, заседаний
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
09 февраля 2018 г.
2074
Конференція має за мету розглянути тенденції сучасного розвитку будівельної науки та технологій, ефе...
09 февраля 2018 г.
3228
«Smart Build Forum» - спеціалізований міжнародний будівельний форум, який присвячений sm...
21 ноября 2025 г.
3761
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3817
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
4119
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
1238
20 січня 2026 року відбудеться презентація законопроєктів №13414 та №13415, які пропонують механізм ...
18 декабря 2025 г.
1694
18 грудня 2025 року у Києві, в Hyatt Regency Kyiv, відбудеться церемонія Ukrainian Building Awards 2...
11 декабря 2025 г.
2265
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!