РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.378 EUR: 48.168
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.378
EUR 40.000 41.000 48.168
USD 41.200 41.601 41.378
EUR 47.840 48.539 48.168
Новость

Прямий ефір - трансляція II Українського форуму з відновлюваної енергетики‘17

Прямий ефір - трансляція II Українського форуму з відновлюваної енергетики‘17. Дізнавайтеся, що відубвається на форумі у живому режимі!
3380
30 ноября 2017 г.




30 листопада 2017 року в Києві проходить «II Український форум з відновлюваної енергетики‘17» з фокусом на інвестиційні можливості українського ринку відновлюваної енергетики. 


Форум присвячений сектору відновлюваної енергетики України та покликаний стати найбільшою комунікаційною платформою з фокусом на інвестиційні можливості, розвиток і реформування сектору відновлюваної енергетики. Платформа об'єднує більше 300 представників сектора з інвесторами, державними діячами та фінансовими організаціями з більш ніж 20 країн світу.


ПОДИВИТИСЯ ПРОГРАМУ ЗАХОДУ >>>



Джерело: www.a7conf.com/uref
Інформацію розміщено на правах реклами

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Форумы, конгрессы, заседания
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
22 ноября 2017 г.
4529
21 листопада 2017 року у Мінрегіоні підписано Меморандум про співробітництво щодо розроблення та реа...
31 октября 2017 г.
2107
26 жовтня відбулося чергове обговорення ДБНів, серед яких торкнулися норм будівництва навчальних зак...
31 октября 2017 г.
2867
В рамках Международного ЭкспоФорума "Строительство. Архитектура. Недвижимость" состоялся М...
13 августа 2025 г.
3025
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
82841
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3300
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
Сегодня
3414
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
Вчера
7453
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10557
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 августа 2025 г.
1207
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2959
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2056
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!