РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.340 EUR: 48.306
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.340
EUR 40.000 41.000 48.306
USD 41.200 41.601 41.340
EUR 48.120 48.771 48.306
Новость

Цены на недвижимость в Греции уже не падают так стремительно

Снижение цен на квартиры в стране замедлилось
1482
20 ноября 2017 г.


В третьем квартале 2017 года квартиры в этой стране подешевели менее чем на 1% в годовом исчислении (на 0,6%). Это свидетельствует о планомерной стабилизации рынка, по мнению экспертов, пишет Prian.ru.

По данным Национального банка Греции, в третьем квартале нынешнего года новые квартиры (до пяти лет) подешевели на 0,5%, а старые (более пяти лет) – на 0,7% в годовом исчислении. Для сравнения, за 2016 год новые квартиры упали в цене на 3%, а старые – на 1,9%.

Что касается географического расположения, то в третьем квартале 2017-го квартиры в Афинах подешевели на 0,4%, в Салониках – на 0,7%, в остальных крупных городах – на 1%, а в других регионах страны – на 0,5% в годовом исчислении. За 2016 год спад составлял 1,8%, 3,5%, 2,3% и 3% соответственно.

Напомним, что зарубежные инвестиции в недвижимость Греции взлетели на 72% за год. Такой годовой рост зафиксирован за первые семь месяцев 2017-го. Ожидается, что к концу нынешнего года объем вложений в местные квадратные метры со стороны иностранцев достигнет 500 млн евро.

Источник: Prian.ru

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
20 ноября 2017 г.
3861
В стране скоро заработают новые правила размещения МАФов...
17 ноября 2017 г.
1724
Новые технологии используют для модернизации инфраструктуры...
13 августа 2025 г.
3000
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
59280
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3290
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
15 августа 2025 г.
518
Застосування численних матеріалів є чудовим способом упорядкувати різні зони та об'єкти. Один і той ...
15 августа 2025 г.
7580
Бетонний моноліт наче виростає зі скелі. Під час будівництва не постраждало жодне дерево....
13 августа 2025 г.
5512
Будівля виглядає як художня інсталяція завдяки оптичним ілюзіям. Взагалі у дизайні використано ...
05 августа 2025 г.
1197
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2944
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2045
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!