РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.208 EUR: 51.024
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.208
EUR 40.000 41.000 51.024
USD 42.970 43.471 43.208
EUR 50.670 51.269 51.024
Новость

АНОНС: круглый стол по устойчивой недвижимости и зеленой сертификации зданий (МЕРОПРИЯТИЕ УЖЕ СОСТОЯЛОСЬ)

29 ноября в отеле "Премьер Палац" состоится круглый стол «Устойчивая недвижимость и зеленая сертификация зданий: опция или обязательство для Украины?»
1693
16 ноября 2017 г.


29 ноября 2017 года состоится круглый стол «Устойчивая недвижимость и зеленая сертификация зданий: опция или обязательство для Украины?»

В рамках дискуссии будут представлены следующие темы:

Где находится рынок недвижимости Украины в плане проектирования и строительства «зеленых» зданий?

Сертификация зеленого здания: роскошь или инвестиции в активы?

Экономические и бизнес-факторы в пользу проектирования и строительства зеленых зданий: создание бизнес-кейса.

Финансирование зеленого строительства - какова мотивация инвестора?
LEED и другие виды сертификации: изучая разницу.

Внедрение новой платформы ARC для сбора и управления данными для повышения показателей устойчивости.

Место проведения: г. Киев, «Премьер Палац», б-р Шевченко/ул. Пушкинская, 5-7

Время проведения: 14.00 – 20.00

Подробнее https://www.facebook.com/events/1970595663211281/ 

Регистрация на мероприятие https://bit.ly/2A15e9m 

Ознакомиться с програмой можно ТУТ.

Дополнительные вопросы задавайте Юлии Недоспасовой: ukraine@ic-group.org , +38 044 38 44 337

Источник: iC consulenten Ukraine
Информация опубликована на правах рекламы

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Анонсы форумов, конгрессов, заседаний
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
25 октября 2017 г.
2381
Серія конференцій з енергоефективних технологій "Енергоефективність 2.0" відбудеться у Льв...
18 октября 2017 г.
1657
Финальный вечер проекта Наших 50. В формате бала-аукциона. Во время мероприятия будет прод...
14 января 2026 г.
3249
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
4045
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
4034
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
26 февраля 2026 г.
1351
Онлайн-захід присвячено економіці та практиці використання КЕРАТЕРМ у висотках. Обговорять строки ре...
19 февраля 2026 г.
1227
19 лютого, у межах міжнародної виставки KyivBuild, відбудеться професійна конференція CONCRETECH-202...
17 февраля 2026 г.
2055
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будіве...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Інвестиційно-будівельний конгрес IBC 2026, Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість: головні подія року для ринку нерухомості України
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний конгрес (IBC) 2026 у поєднанні з Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість — центральні галузеві події, що об’єднають капітал, девелопмент, інвестиції, архітектуру, дизайн та управлінські рішення ринку нерухомості України.
КВЦ «Парковый», Київ
26
марта
09:00–21:00
необходима регистрация