РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.250 EUR: 48.382
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.250
EUR 40.000 41.000 48.382
USD 41.000 41.490 41.250
EUR 48.160 48.771 48.382
Новость

Мінрегіон та Фонд Інновацій та Розвитку (IDF) співпрацюватимуть для розвитку реформ в Україні

Cторони домовилися про об’єднання зусиль у напрямку розвитку реформ в Україні та залучення представників громадянського суспільства до командної роботи над ними в Мінрегіоні
2546
20 июля 2017 г.



13 липня 2017 року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в особі заступника Міністра Лева Парцхаладзе та Фонд Інновацій та Розвитку (IDF) в особі засновника Фонду Георгія Вашадзе підписали Меморандуми про співпрацю.

Зокрема, сторони домовилися про об’єднання зусиль у напрямку розвитку реформ в Україні та залучення представників громадянського суспільства до командної роботи над ними в Міністерстві. Мова йде про реалізацію важливих проектів для громадян України, а саме, спрощення та доступність адміністративних послуг у регіонах і будівництво абсолютно нових місць для їх надання, а також створення сучасних медичних пунктів у сільській місцевості.

«У реалізації таких важливих проектів для людей дуже вагоме значення має професійна експертна підтримка та немалий досвід у запуску подібних ініціатив. Георгій Вашадзе, будучи заступником Міністра юстиції Грузії, успішно реалізував адміністративну реформу в країні, запустивши проект грузинських будинків юстиції. Для нас це чудова нагода співпраці та підтримки для втілення змін в Україні, і я дуже вдячний за неї», - наголосив Лев Парцхаладзе.

У свою чергу, Георгій Вашадзе підкреслив високу активність та зацікавленість Міністерства у впровадженні прогресивних змін для розвитку України. «Відкритість, яку показує Мінрегіон сьогодні – це обов’язкова вимога для результативних реформ. Впевнений, спільними зусиллями ми зможемо подолати всі бюрократичні перепони та збудувати нову відкриту Україну», - сказав він.

Також Лев Парцхаладзе презентував 4 важливі соціальні проекти у сфері охорони здоров'я, шкільної освіти, безпеки громадян та адміністративних послуг в усіх регіонах України.

Джерело: прес-служба заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лева Парцхаладзе

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
21 июля 2017 г.
1867
Ещё одну солнечную электростанцию хотят построить благодаря иностранным инвестициям...
20 июля 2017 г.
1665
В госпредприятии подтвердили свою готовность реализовать проект аэропорта для лоукостеров...
20 июля 2017 г.
1532
В стране никак не удаётся снизить спрос на покупку недвижимости...
13 августа 2025 г.
3401
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
187518
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3437
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 сентября 2025 г.
1736
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
04 сентября 2025 г.
2134
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1393
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та розширене засідання Ради директорів КБУ відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация