РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.221 EUR: 48.373
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.221
EUR 40.000 41.000 48.373
USD 41.050 41.490 41.221
EUR 48.100 48.771 48.373
Новость

Мінрегіон спільно з МВС та ДСНС вводить нову реформу безпеки людей зі створення центрів безпеки у громадах

Центри безпеки громадян, поєднають пожежно-рятувальний підрозділ, кабінет поліцейського, медичний пункт та єдиний диспетчерський пункт
2721
26 апреля 2017 г.




Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерство внутрішніх справ та Державна служба з надзвичайних ситуацій спільно працюють над створенням Центрів безпеки громадян у об’єднаних територіальних громадах.


Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook за підсумками онлайн-наради з регіонами.

«Для розробки цієї концепції спеціалісти МВС та ДСНС використали найкращі світові практики, і ми в Мінрегіоні готові також підтримувати її і разом працювати. Такі Центри безпеки громадян, що будуть розташовуватись в об’єднаних територіальних громадах, поєднають пожежно-рятувальний підрозділ, кабінет поліцейського, медичний пункт та єдиний диспетчерський пункт», - сказав він.

За словами Парцхаладзе, впровадження цієї реформи є необхідним для безпеки людей у громадах. «Це дуже важливо, адже завдяки цьому суттєво зменшиться час реагування на надзвичайну ситуацію - до 20 хвилин! Такі базові послуги стануть доступними для громадян у невеличких містах, селах і селищах, у них збільшиться відчуття безпеки за себе та свої родини», - підкреслив заступник Міністра.


Джерело: Мінрегіон

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 апреля 2017 г.
2742
Город и пригород конкурируют по количеству жилья эконом-класса...
26 апреля 2017 г.
2203
В аэропорту построят ещё одну взлётную полосу...
22 сентября 2025 г.
3386
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3664
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189818
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 сентября 2025 г.
2953
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1704
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация