РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.782 EUR: 48.981
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.782
EUR 40.000 41.000 48.981
USD 41.500 42.010 41.782
EUR 48.800 49.490 48.981
Новость

В недвижимость Черногории начали инвестировать в разы больше

За последний год количество инвестиций выросло в четыре раза
1803
21 апреля 2017 г.

В январе 2017 года в квадратные метры балканской страны было вложено €19 млн. Это в 4,1 раза больше, чем годом ранее, пишет Prian.ru.

По данным Центробанка Черногории, в компании и банки страны было инвестировано €10,8 млн. Тем самым вложения в акционерный капитал предприятий и финансовых учреждений составили в общей сложности €29,8 млн, или 75% от общей суммы притока прямых иностранных инвестиций (ПИИ). Кстати, каждой третьей иностранной компанией в Черногории владеют россияне.

В январе 2017 года общий приток прямых иностранных инвестиций в экономику страны составил €39,8 млн, в то время как отток капитала - €4,6 млн. Таким образом, чистый приток ПИИ достиг €35,2 млн, что в 2,6 раза больше, чем годом ранее.

Источник: Prian.ru

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
21 апреля 2017 г.
2215
За последние семь лет солнечная энергетика в стране стала дешевле на 73%...
21 апреля 2017 г.
2161
Документ наконец поможет урегулировать привала реставрации важной архитектуры в регионах страны...
22 июля 2025 г.
2933
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2864
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2600
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
23 июля 2025 г.
6451
Ходять чутки, що там буде більше тисячі квартир...
24 июля 2025 г.
1771
Ви знали? Ця прихована проблема може зруйнувати конструкцію вашого даху...
25 июля 2025 г.
1578
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
22 июля 2025 г.
827
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
18 июля 2025 г.
1737
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!