РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.318 EUR: 48.441
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.318
EUR 40.000 41.000 48.441
USD 41.070 41.601 41.318
EUR 48.200 48.900 48.441
Новость

На Рівненщині встановлять декілька вітряків та міні-ГЕС

Планується встановлення трьох вітряків на найвищій точці міста Дубно – Шибиній горі, розташованій неподалік траси Київ – Чоп
3060
24 февраля 2017 г.


У Рівненській області мають намір встановити вітрогенератори біля міст Дубно та Вараш, а на Острожчині – запустити міні-гідроелектростанцію.

Проекти з використання енергії вітру готові реалізувати польські інвестори, а зведенням гідроспоруди на річці Збитенка у селі Межиріч Острозького району зацікавилося підприємство з Києва, передає Eco town зі посиланням на Рівне Вечірнє. 

Як зазначив міський голова Дубен Василь Антонюк, планується встановлення трьох вітряків на найвищій точці міста – Шибиній горі, розташованій неподалік траси Київ – Чоп. 

«Поляки зацікавлені генерувати електроенергію і продавати її за «зеленим» тарифом в українську енергосистему, – розповів мер. – Якщо проект запустять у Дубно – інвестори вже приїздили у місто на початку лютого, наступним кроком буде встановлення вітрогенераторів у Вараші».

За словами Василя Антонюка, вітряки забезпечать додаткові надходження у бюджет, а держава отримає альтернативну енергію. 

«Такі вітрогенератори працюватимуть і при невеликій швидкості вітру – від 4 м/с, – пояснює він. – Інвестори і раніше цікавилися такими проектами, але можливість їх розвивати з'явилася тільки зараз – на даний момент ми знаходимося на етапі переговорів».

На додачу, у селі Межиріч Острозького району підприємство «Енерджі Вотер» (Київ) хоче збудувати міні-гідроелектростанцію на річці Збитенка. 

«Нова ГЕС зможе виробляти 60 кВт/год», – зазначає заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, додаючи, що проект лише розробляється.

Наразі у Рівненській області працює дві міні-ГЕС – у селі Хрінники Демидівського району та у смт Млинів. 

Джерело: ecotown. com.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
24 февраля 2017 г.
2791
Подрядчик обязуется в течение 2016-2017 гг. спроектировать проект реконструкции кольцевой дороги на ...
24 февраля 2017 г.
1802
Транш будет осуществлен в рамках проекта «Реабилитация гидроэлектростанций», что реализу...
22 сентября 2025 г.
3367
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3657
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189786
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 сентября 2025 г.
2936
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1696
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация