РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.437 EUR: 50.752
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.150 43.750 43.437
EUR 50.550 51.550 50.752
USD 43.400 43.850 43.437
EUR 50.830 51.531 50.752
Новость

Курс на зростання. Підготовка до міжнародної виставки InterBuildExpo – 2017 (Оновлено, відео)

7 лютого, відбулось засідання оргкомітету з підготовки головної будівельної події року - міжнародної виставки InterBuildExpo-2017
4860
10 февраля 2017 г.




У Мінрегіоні відбулося засідання оргкомітету з підготовки міжнародної виставки «InterBuildExpo – 2017», яка має статус найбільшого будівельного форуму року. Виставка традиційно готується ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та Будівельною палатою України за сприяння Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ (проходить у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» на Нивках).

Оргкомітет очолили співголови: П.С. Шилюк - Президент Будівельної палати України, Герой України і Л.Р. Парцхаладзе - заступник міністра Мінрегіону.

Л.Р. Парцхаладзе у своєму виступі підкреслив важливість проведення будівельної виставки на високому організаційному рівні. Він висловив переконання у тому, що всі заходи за програмою цього форуму будуть змістовними і корисними як для його учасників, так і для гостей, відвідувачів. За словами заступника Міністра, необхідно залучити до виставки більш широке коло представників органів влади, а також бізнесу.



З інформацією про хід підготовки заходів виставки виступив Перший віце-президент Будівельної палати України С.Т. Сташевський. За його словами, проведення «InterBuildExpo – 2017», як найбільшої будівельної виставки року, має на меті продемонструвати потенціал будівельного комплексу країни, його спроможність застосовувати в роботі новітні технології і матеріали. На виставці будуть гідно представлені експозиції крупних будівельних компаній – членів Палати, сказав він.

С.Т. Сташевський повідомив, що Палата та її Секретаріат працює над підготовкою круглого столу на тему: «Поліпшення інвестиційного клімату – основа розвитку будівельного комплексу та економіки України в цілому». До виступу запрошені керівники провідних будівельних і проектних організацій, вчені, архітектори, представники місцевих органів влади, громадських організацій, дипломатичного корпусу.

Крім круглого столу передбачаються інші заходи: Міжнародні дні дизайну та архітектури; Конференція «Аналіз ринку нерухомості: Ненасичені сегменти, перспективи для виробників металоконструкцій»; Семінар «Мультиканальне просування будівельної компанії в інтернеті» тощо.

Також Будівельна палата разом з Міносвіти готує ділову розмову за участі директорів коледжів, представників крупних будівельних структур на тему: «Робітничі кадри для будівництва: проблеми і перспективи. Ярмарок вакансій».


Олег Коваль, генеральний директор ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» розповів про хід підготовки до міжнародної будівельної виставки «InterBuildExpo – 2017»: 


Про хід підготовки до міжнародної будівельної виставки «InterBuildExpo – 2017» доповів генеральний директор ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» О.П. Коваль. За його словами, у виставці візьмуть участь понад 600 організацій, які розміщуватимуть свої експозиції на площі 28 тис. кв.м. Він повідомив, що кількість експонентів уже перевищує минулорічний показник майже на 10%.

На засіданні оргкомітету виступили з пропозиціями: генеральний директор ХК ТОВ «Енергомонтажвентиляція» М.Ю. Іщенко, голова правління Асоціації ландшафтних архітекторів України В.В. Рябець, представник Міносвіти С.П. Коваленко та інші. Зокрема, йшлося про необхідність залучення до проведення заходів виставки студентської молоді з профільних навчальних закладів, також піднімалися питання щодо благоустрою та озеленення нових та історичних кварталів міської забудови.

У засіданні Оргкомітету взяли участь представники Київської міськдержадміністрації, громадських організацій, а також мас-медіа.



Виступ Лева Парцхаладзе, заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України


Зліва на право: Анатолій Дронь, виконавчий директор Будівельної палати України, Станіслав Сташевський, перший віце-президент Будівельної палати України і Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України


Михайло Іщенко, генеральний директор ПрАТ «Енергомонтажвентиляція»




Зліва на право: Станіслав Сташевський, перший віце-президент Будівельної палати України, Олександр Безрадецький, директор міжнародних виставок InterBuildExpo і Comfort House, Катерина Нікітіна, засновник Build Portal, президент Best Media Group, Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Наталія Козловська, директор Департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону, Олег Коваль, генеральний директор (КМКЯ)

Джерело: Build Portal
Текст: Будівельна палата України
Фото і відео: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Форумы, конгрессы, заседания
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 января 2017 г.
6546
26 января 2017 г. состоялось заседание Президиума Всеукраинского союза производителей стройматериало...
29 декабря 2016 г.
5427
27 грудня  у центральному офісі Корпорації «ДБК-Житлобуд» були обговорені пита...
26 декабря 2016 г.
7142
В ходе V Национальной конференции участников рынка стального строительсва, известные политики и лиде...
16 марта 2026 г.
7381
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3688
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3457
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
02 апреля 2026 г.
1499
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
26 марта 2026 г.
2620
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2291
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Встигніть долучитись! RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 3.0
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реалізації проєктів і нової житлової політики
Киев
22
апреля
необходима регистрация