РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.214 EUR: 48.241
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.214
EUR 40.000 41.000 48.241
USD 41.050 41.490 41.214
EUR 47.970 48.669 48.241
Новость

В I полугодии 2015 г. на рынке недвижимости преобладали сделки по покупке новых квартир

По статистике, за первое полугодие 2015 года больше половины сделок по купле-продаже квартир осуществили на первичном рынке. Об этом  проинформировали аналитики консалтинговой компании SV-Development.

1788
27 июля 2015 г.




По статистике, за первое полугодие 2015 года больше половины сделок по купле-продаже квартир осуществили на первичном рынке. Об этом  проинформировали аналитики консалтинговой компании SV-Development.

"Инвестируя в покупку жилья, можно в долгосрочной перспективе рассчитывать на рост цен квадратного метра", - считают эксперты компании.

По оценкам аналитиков, инвестиции в недвижимость дают покупателю практически стопроцентную уверенность в том, что с течением времени цены на нее будут расти.

"Это означает, что в долгосрочной перспективе вложенные деньги можно не только сохранить, но и приумножить. Доход будет зависеть от выбранного объекта, а также на каком рынке он куплен - первичном или вторичном.

По статистике, за первое полугодие 2015 г. более половины сделок по покупке или продаже квартиры осуществили на первичном рынке. Такое распределение спроса связано с ценой квадратного метра, которая на 10-15% ниже, чем жилье на вторичном рынке", - считают аналитики.

Как сообщают специалисты компании SV-Development, сейчас лучшее время для приобретения жилья, особенно если речь идет о рынке первичной недвижимости, но покупать следует у надежных застройщиков. Сейчас строительные компании вводят различные акции и программы лояльности.  Кроме того, на первичном рынке недвижимости цены зафиксированы в гривне.

Источник: Консалтинговая компания SV-Development

Фото: из открытых источников 

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 июля 2015 г.
1396
Государственная архитектурно-строительная инспекция Украины (ГАСИ) ввела в эксплуатацию многоквартир...
27 июля 2015 г.
1533
Виталий Кличко, сообщил что наложит вето на решение Киевсовета, о передачи в аренду земли на Трухано...
24 июля 2015 г.
1390
Качество ремонта дорог в Киевской области проводят эксперты из Австрии. На данный момент уже взяты п...
13 августа 2025 г.
3434
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
187571
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3461
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 сентября 2025 г.
1798
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
04 сентября 2025 г.
2179
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1425
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та розширене засідання Ради директорів КБУ відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация