РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.829 EUR: 50.883
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.600 44.200 43.829
EUR 50.350 51.350 50.883
USD 43.860 44.360 43.829
EUR 50.750 51.451 50.883
Новость

Залучення інвестицій у будівництво та ефективний діалог бізнесу та влади сприятиме зростанню економіки, - Парцхаладзе

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе наголосив, що ефективна співпраця бізнесу та влади сприятиме розвитку будівельної галузі та зростанню економіки
2550
14 декабря 2016 г.



Створення привабливого інвестиційного клімату та ефективна співпраця бізнесу та влади сприятиме розвитку будівельної галузі та зростанню економіки. На цьому наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе на V Національній конференції учасників ринку сталевого будівництва.

«Сталеве будівництво має великі перспективи в реалізації потужних інфраструктурних проектів. Наше завдання - усунути бар'єри і створити для бізнесу сприятливі умови роботи. Ми залучили міжнародних партнерів, що готові допомогти у реалізації реформ у будівельній сфері. Спільно з профільними експертами з BRDO, Всесвітнього банку, Українського центру сталевого будівництва та ін. працюємо над вдосконаленням ДБН та приведенням їх у відповідність до сучасних вимог. Окремий важливий сегмент – напрацювання якісного інвестиційного портфелю. Тільки спільними зусиллями всіх учасників ринку ми зможемо забезпечити зростання нашої економіки», - зазначив Лев Парцхаладзе.

За його словами, всі ці кроки нададуть можливість суттєво покращити позиції України у рейтингу «Ведення бізнесу» за показником «Отримання дозволів на будівництво». «У 2013-му, завдяки активній законодавчій роботі, нам вдалося піднятися на цілих 145 пунктів і зайняти 41 місце за цим показником. Зараз, виконавши ряд необхідних заходів, прагнемо увійти до 50-ки», - підсумував Лев Парцхаладзе.

У 2016 році Мінрегіон розпочав проведення аналізу структури ринку сталеконструкцій та системи регулювання відповідних відносин, економічної і соціальної ефективності відповідної діяльності в рамках виконання завдання Мінрегіону щодо перегляду регуляторних актів. За результатами готуються пропозиції щодо вдосконалення регуляторних актів та технічного регулювання у будівництві.

Джерело: Мінрегіон

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
14 декабря 2016 г.
2125
Запаси газу Північно-західного шельфу Чорного моря (Одеська область) становлять не менше 40 млрд куб...
14 декабря 2016 г.
2247
После принятия соответствующего закона украинские производители смогут конкурировать за рубежом...
14 декабря 2016 г.
2616
На создание солнечных панелей, которые смогли бы выдержать вес самых тяжелых авто, разработчики потр...
16 марта 2026 г.
7110
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3523
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3388
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
2342
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2168
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Інвестиційно-будівельний конгрес: міста та ринок нерухомості
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний конгрес (IBC) 2026 у поєднанні з Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість — центральні галузеві події, що об’єднають капітал, девелопмент, інвестиції, архітектуру, дизайн та управлінські рішення ринку нерухомості України.
КВЦ «Парковый», Київ
26
марта
09:00–21:00
при регистрации