РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.064 EUR: 49.555
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.064
EUR 40.000 41.000 49.555
USD 41.870 42.360 42.064
EUR 49.360 49.990 49.555
Новость

Новый глава «Укравтодора» рассчитывает на польских инвесторов

Также он намерен ввести правила прозрачности в «Укравтодоре» и укротить коррупцию
1662
02 ноября 2016 г.


Новый глава «Укравтодора» Славомир Новак рассчитывает, что в Украину придут иностранные инвесторы, которые раньше работали в Польше. Об этом он рассказал в эфире польского радио TOK FM, сообщает портал «ДЕЛО».

«Если будет возможность планировать дорожные инвестиции в долгосрочной перспективе (дольше одного года), как это было до сих пор, то я думаю, что эта дорожная машина также запустится… Если не будет коррупции на закупках, особенно в «Укравтодоре», то думаю, иностранные инвесторы, особенно те, которые в Польше сегодня не имеют работы, потому что, к сожалению, в Польше план строительства в целом остановлен, они придут и будут искать работу здесь, в Украине», – отметил бывший польский министр транспорта.

Новак пояснил, что собирается ввести правила прозрачности в «Укравтодоре».

«Тендеры проводятся в очень непрозрачный способ, должны сделать их прозрачными и укротить прежде всего коррупцию», – сказал новый руководитель «Укравтодора».

Справка: В 2011-2013 гг. Славомир Новак был министром транспорта, строительства и морского хозяйства Польши в правительстве Дональда Туска. В 2013 году он ушел в отставку в связи со скандалом, вызванным золотыми часами стоимостью выше 10 тыс. злотых, не указанных в декларации. Затем он отказался от мандата депутата и оставил политику.

Источник: delo.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 ноября 2016 г.
2035
Предлагается отнести выработанную тепловыми насосами энергию к энергии, произведенной из альтернатив...
01 ноября 2016 г.
2044
Строительство новой ТЭЦ будет способствовать понижению тарифов и решению проблем с мусором...
01 ноября 2016 г.
2005
Проект реализует компания «Мейн Групп Украина» с привлечением французских инвестиций...
21 ноября 2025 г.
3693
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3778
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
4059
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
18 декабря 2025 г.
1669
18 грудня 2025 року у Києві, в Hyatt Regency Kyiv, відбудеться церемонія Ukrainian Building Awards 2...
11 декабря 2025 г.
2216
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
04 декабря 2025 г.
1072
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!